İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mobilya 26 Haziran, 17:47'de eklendi

Mobilya ev dekorasyonunun en önemli parçasıdır şüphesiz ki biz bunu her sene dile gelen ev modası ve trendlerin belirlenmesinde kullanılan ana meta olmasıyla gözlemleyebiliyoruz.

Yeni trendler oluşurken ilk vurgulanan öge mobilya üerinde kendisine yer bulmuştur, bu 2015 yılında öne çıkan rustik endüstriyel tarz ve daha sonra 2016 yılında ahşap kaplama mermer kombinleri ile ve sonunda 2017 de Modern İskandinav; mermer ve natural dokular sene boyu hakimşiyetini devam ettirmiştir. Bu sene ise doğala dönüş devam ederken ahşap materyaline, metal parlak gümüş ve pirinç ayaklı modeller ve seramik gibi kombinlemeler ile cam kapaklı gardrop çalışmaları yaygınca görülmektedir.

Safa Mobilya her sene olduğu gibi bu sene de gündemi tasarlayan ve harmanlayan tasarımlarla sektörde yer edinmeyi başarmış bir kimlikle yeni seon ürünlerini sergilemiştir.

Özellikle yeni sezonda aslolan kimliği modern mobilya tarzına gündemin materyallerini kullanarak farklı modellerle karşımıa çıkmakta.

Bu anlamda İcon yemek odası, Nish yemek odası ve Zen yemek odasını kadraja aldığımı takdirde çok daha açıklayıcı olmaktadır.

İcon yemek odasında doğal ağaç eklemler üzerinde doğal seramik kullanılırken, ön kapaklarda bronz aynalar kullanılarak keskin hatlar ile modern ve gündem bir ürün sunumu gerçekleşmiş.

Nish yemek odasında yeni sezon trend pirinç ayaklar ve kulplar uygulanırken üst tablada doğal mermer taş kullanılması Safa Mobilya çizgisini ortaya koymaktadır. Zen yemek odasında yine doğal panel ağaç kapaklarda cnc kabartmalar uygulanırken onu mermer taş üst tablada kullanılarak yeni trend vurgulanmıştır.

Safa Mobilya bu sene de kendi modern kimliğine uygun koltuk modelleri sergilerken özellikle Elegant koltuk modelinde olduğu gibi Kaz ayağı desenler kullanarak yeni trendi belirlemiş ve keten kumaşlarla doğal ahşap toprak tonlarına uyum sağlamıştır.

Yeni sezon da doğallık ve minimalist çizgiler ön planda şüphesiz. Doğal materyaller kullanılarak fonksiyonel mekanizmalarla büyük olmayan ölçülerde modelleri Safa Mobilya tasarımlarında görmekteyiz.

Bu sene aksesuarlarda da ayna, pirinç ayak ve mermer gibi malzemeleri tasarım diline uyarlamış ve bütün ev mobilyası çizgisinde kombine olacak aksesuar modelleri tasarlamış Safa Mobilya.

Her sene özgün tasarım anlayışı ile yeni modelleri trend çizgiler ışığında ortaya koyan firmanın modellerini mutlaka görmelisiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Mobilya Terimleri

Mobilya Terimleri

0
0
10 Aralık, 10:06
Doğal Ahşap Mobilyalar

Doğal Ahşap Mobilyalar

0
0
9 Temmuz, 10:53
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58