İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Yeni Çelik Kapı Modelleri

Haberler 9 Temmuz, 18:16'de eklendi

TORUN Çelik Kapı olarak satış oranlarına baktığımızda 2017 yılında en çok beğenilecek ve 2016 çelikkapı modellerinden en çok tercih edilen ürünler parlak yüzeyli sade çelikkapılar. Beğenilmelerinin en nemli nedeni ahşap tonlarında fazlasıyla kullanılan çelik kapı modelleri yerini artık düz hatlara sahip beyaz çelik kapı kasaları ve siyah çelik kapı kanatları gibi konsept tasarımlar tercih ediliyor.

Sadece çelik kapı model değişimi değil aynı zamanda çelik kapı güvenlik sistemleri ve kilitleri de artık çok farklı; parmak izli çelik kapılar, uzaktan kumandalı çelik kapı modelleri de artık evlerimizi korumaya başladı. Apartman kapıları için şifreli ve kartlı giriş kapıları tercih edilirken daire kilitlerinde merkezi kale kilitler tercih edilmekte.

Torun kapı olarak çelik kapılarda güvenliğin olmazsa olmaz olduğunun farkında olan firmamız çelik kapının asıl amacının güvenlik olduğunun bilincindedir. Bu nedenle asla tam güvenliği sağlayamayan ince saclı fazla boşluk kalan hazır çelik kapılar yerine ölçülere özel çelik kapılar üretmekte. 15 gün ile 20 gün aralığında müşterilerine özel ürettiği kapılar ile maksimum ev ve iş yeri güvenliğinizi sağlıyor.

Her ev dekorasyonuna uygun değişik model ve renklerde çelik kapıyı her ebatta gerektiğinde iki kanatlı veya üç kanatlı olarak üreterek güvenli çelik kapı ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde çözmekteyiz.

Apartman kapıları ve villa kapıları özellikle büyük ebatlı kapılar oldukları için üretim aşamalarında mutlaka doğru malzemelerin kullanılması gerekir. Dış mekan şartlarına uygun çelik kapı  ham maddeleri tercih edilmeli. Yağmura ve güneş ışığına dayanıklı malzemeler kullanılmalı. Yanlış malzemelerin kullanılması apartman veya villa kapısının kısa ömürlü olmasına neden olur.

Yeni apartman kapı modelleri daha geniş camlı alanlara sahip modellerdir. Genellikle kırılmaz cam kullanılan geniş aydınlık alanına sahip dış kapı modelleridir.

Torun Kapı; çelik kapı ve apartman kapılarınızı ölçülere özel üreterek sorunsuz ve tam güveni ürünleri sizlere sunuyor. İkitelli Keresteciler sitesi 15. Blok no8 de faaliyet gösteren firmamıza 0212 442 33 31 telefon numarasından ve  toruncelikkapi.com web adresimizden ulaşıp müşteri temsilcilerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48