İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Yataş Bedding Yatak Çeşitleri ile Yepyeni bir Uyku Düzeni!

Manşet, Yatak Odası 20 Şubat, 08:02'de eklendi

Türkiye’nin bir numaralı yatak ve ev tekstil ürünleri üreticisi Yataş, her geçen gün geliştirilen ürünleriyle yüksek standartlarda kullanıcı deneyimi yaşatır. Üst düzey teknolojiye sahip olan Yataş Bedding ürünleri ile ihtiyacınız olan kaliteli uykuya ulaşmak artık çok kolay! Evinizin en önemli noktalarından olan dinlenme alanınız için tasarlanan yenilikler ile deliksiz uykunun keyfini çıkarabilir, vücudunuza uyum sağlayan ürün çeşitleri ile arzu ettiğiniz konfor hissini yaşayabilirsiniz.

 Kusursuz Bir Uyku İçin Kusursuz Bir Yatak

Uyku kalitesinin günlük yaşantı üzerinde yoğun bir etkisi bulunur. Bel ve sırt ağrıları, yorgunluk hissi ve buna bağlı olarak yaşam kalitenizi düşüren etkiler, yatak seçiminizle doğrudan alakalıdır. Vücudunuza uyum sağlayan yay sistemi ile gece boyu rahat etmenizi sağlayan en iyi yatak çeşitleri, uyku sırasında hareketlerinize ve uyku pozisyonlarınıza adapte olarak mükemmel bir dinlenme imkanı sunar. Uyku kalitesini maksimize etmek için kişisel çözümler sunan Yataş Bedding yataklar, kullanıcıların vücut ağırlığına ve uyku alışkanlıklarına uyum sağlar.

Gün boyu oluşan stres ve yorgunluk hissinden kurtulmanızı amaçlayan yatak çeşitleri, günün en önemli dinlenme anı sırasında kaslarınızın gevşemesine imkan tanır. Verimli bir uyku, güne mutlu ve zinde başlamanızı sağlarken, kas ve kemik sağlığınız için de büyük önem taşır. Vücut sağlığı için gerekli önlemler alınarak üretilen yatak çeşitleri vücut kütlenize en uygun desteği sunar. Omurganızı ideal konumda tutarak vücudun her bölgesini destekleyen akıllı yay sistemi, uyku kaynaklı kemik ve kas ağrılarını engeller.

 Yataş Ürünleri ile Deliksiz Bir Uykunun Keyfini Çıkarın!

Sağlıklı bir uyku için geliştirilen tasarımlarda, sağlam yay sisteminin üzerinde elyaf, yün vatka, pamuk vatka, rulo sünger ve keçe gibi yoğun koruma sağlayan katmanlar bulunur. Bu katmanların her biri farklı bir işlev sunmakla birlikte, yayların hissedilmesini önleyerek yüksek konfor yaratır. Yatak çeşitlerinin rahat bir uyku sağlaması için yumuşaklık, cilde dost nefes alan yüzey ve sıcaklık dengesi gibi pek çok konfor öğesini bir arada sunması gerekir. Yatağın yumuşaklık düzeyi ve vücut hareketlerine uyum sağlaması bu öğelerin başında gelirken, verimli bir uykuya ulaşabilmeniz için gereken yüzey kalitesinin sağlanması da oldukça önemlidir. Nefes alan yüzey ve sıcaklığı ideal dengede tutabilen katmanlar ile üretilen Yataş Bedding yataklar, her mevsim keyifle dinlenme imkanı sunar. Yüzeydeki nemin hızlıca dağılmasını ve buharlaşmasını sağlayan kaliteli yüzey, uyku sırasında rahatsız edici etkileri minimize eder.

İhtiyacınız olan özellikleri barındıran yataklara farklı ölçülerle ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz türde            tek kişilik yatak çeşitlerini tercih edebileceğiniz gibi, aynı özelliklerde çift kişilik yatak seçeneklerine de erişebilirsiniz. Standart ölçülerin dışında özel seçimler yapabilmek için Yataş Bedding satış noktalarında görev alan uzman ekiple görüşebilirsiniz. Kişisel tercihlerinize önem veren Yataş, arzuladığınız konfor öğelerine kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.

 Uyku Deneyiminizi Mükemmelleştirin!

Yatağınızın üzerinde konumlandırarak kullanabileceğiniz yatak pedi çeşitleri, rahatlığınız için büyük fayda sağlar. Uyku alışkanlıklarınızı değiştirecek olan yatak pedi çeşitleri, size yepyeni bir kalite anlayışı sunar. Nefes alan yüzeyi ve özel ham maddesi ile etkileyici bir uyku deneyimi sunan yatak pedi çeşitlerinin kullanımı da oldukça pratiktir. Çıkarılabilir dokuma kılıfı ile kullanım kolaylığı sağlayan yatak pedleri, kolayca yıkanarak hijyen yaratır. Nem dengeleme özelliği ile her mevsim kullanım imkanı tanıyan pedler, yatağınız için de ideal bir koruyucu görevi görür.

Yataş Bedding, yatak alezi çeşitleri ile de pratik kullanım imkanı sağlar. Yatağınızı korurken pek çok farklı özelliği de beraberinde sunan alez çeşitleri eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Su geçirmeme özelliği ile yataklar için etkin koruma sağlayan alez çeşitlerinin yanı sıra, sivrisinek kovucu özellikli farklı çeşitler de bulunur. Bu yönüyle, özellikle yaz aylarında keyifli bir uyku uyumanızı sağlayan alezler, kolayca yıkanabilmesi ile de kullanıcılar için avantaj sağlar.

Siz de Yataş Bedding’in standartların ötesinde deneyim sunan ürünleri ile arzu ettiğiniz rahatlığa ulaşabilir, sağlığınız için geleceğin teknolojisini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ahmet Merker 24 Şubat 2018

Yatak seçimi çok önemli. İnsanın fizyolojik yapısına uygun olarak birçok model ve çeşit mevcut. Yatak alırken ince eleyip sık dokuyu, ucuzluğa asla kaçmayın! Yataş yatakları tavsiye edilir. Kullanan bir kişi olarak çok memnunuz…

Başlıklar: ,
 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55