İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Yaratıcı Bir Çocuğun Odası

Çocuk Odası, Dekorasyon Fikirleri 17 Şubat, 11:41'de eklendi

Çocuklar etraflarındaki şeyleri keşfetmeyi sınırsız hayal güçleri ile bambaşka bir dünya yaratmayı çok severler. Ebeveyn olarak onların hayal güçlerini desteklemek sizin göreviniz tabiki :)

Çocuk odasının mobilya seçimlerini yaparken akıllıca kararlar vererek çocukların fantezi dünyasını tetikleyebilirsiniz. Fil ya da kaplan şeklindeki mobilyalar çocuklarınızın sık sık karşılaşmadığı birşey olacağı için çok hoşlarına gidecektir. Hayvanlar alemini çocuğunuzun odasına kolayca ve eğlenceli bir şekilde entegre edebilirsiniz.

 

Örneğin fil şeklindeki bu sandalyeleri çocuk odasında ya da oyun odasında kullanabilirsiniz. 8 yaşına kadar kullanılabilir ve her çocuğun sevebileceği beyaz, kırmızı, açık mavi, turuncu ve yeşil gibi renklerde bulunabilir.

fil sandalye

 

Saklambaç ; Kim küçükken bu oyunu sevmemiştir ki ? Bir köşede  4 saat oturup bekleyebilirdiniz.  Orası sizin gizli yeriniz olurdu kimse sizi bulamazdı :) Belki top sandalyelerin bu kadar popüler olmasının sebebi budur. Oda içinde bir oda saklanmak için mükemmel bir yer. Özellikle çocuksanız :)

top sandalye

 

Kim bir portmantonun kendi işlevi dışında bir labirent olabileceğini düşünebilirdi ki ? Demekki birileri düşünüyormuş :) Askıların yerleri değiştirilebilen bu portmantoda hiç bir zaman ceket aynı yerde durmayacak :) Çocuğunuz için yaratıcı bir oyun.

labirent askı

 

Hatta bir gardrop bile yaratıcı açıdan düşünülebilir. Toys R Us’ın tasarladığı bu çocuk boyu gardrop çocuğunuza eğlenirken düzenli olma alışkanlığı kazandıracak bir eşya. Hatta ev içinde çadır olarak bile kullanabilirsiniz :)

gardrop

 

 

 

 

Mobdizayn’a bizi misafir ettiği için teşekkür eder iyi günler geçirmenizi dileriz :)

 

 

Pembe Ruj Hakkında: Bu yazı Emel Şendorman tarafından yazılmıştır. Emel, Pembe Ruj isimli moda ve kadın blogunun kurucusu ve baş editörüdür.

 

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

EREN 17 Mart 2013

güzel bir çalışma olmuş iki siteye de tebrikler

Editör 28 Aralık 2013

Teşekkür ederiz. Başarılı bloggerlar ile karşılıklı misafir yazılarının pozitif yanları oldukça fazla bu açıdan misafir olmak isteyen bloggerlara herzaman kapımız açık.

 
Bumerang - Yazarkafe
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48
Teepee kids

Teepee kids

0
0
18 Nisan, 13:38
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dekoratif Işıklı Toplar

Dekoratif Işıklı Toplar

0
0
22 Mart, 17:58
Modern İskandinav Dekorasyon

Modern İskandinav Dekorasyon

0
0
9 Mart, 10:06
Oda da ‘MONTESSORİ’

Oda da ‘MONTESSORİ’

0
0
5 Mart, 01:14
Bebeğime Özel

Bebeğime Özel

0
0
26 Şubat, 17:14
Mermer Modasına 5 Öneri

Mermer Modasına 5 Öneri

1
0
24 Şubat, 16:37