İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Teleset İSMOB Fuarı Tasarım Ödülleri

Haberler 2 Şubat, 10:35'de eklendi

teleset-mobilya-ismob

Türk mobilya sektörünün öncülerinden Teleset, 28 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo İstanbul’da düzenlenen İSMOB Fuarı’nda birbirinden çarpıcı tasarımlardan oluşan 2014 koleksiyonunu sergiledi.

TELESET_DEKUPE

TELESET_DEKUPE_TV+_MINIMAX-ELVIRA

Fonksiyonel, şehirli ve modern tasarım anlayışıyla öne çıkan TELESET, İSMOB Fuarı’nda 6. Hall’de bulunan özenle hazırlanmış standı ve koleksiyonlarıyla adından söz ettirdi. TELESET ayrıca, 28 Ocak’ta başlayan ve 2 Şubat’ta sona erecek olan İstanbul Mobilya Fuarı’nın (İSMOB) 2. Günü gerçekleşen Tasarım Yarışması Ödül Töreni’nde Teleset, En İyi Yatak Odası 1.lik ödülünü Lezalt Yatak Odası ile, En İyi Genç Odası 1.lik ödülü Carlo Genç Odası ile, En İyi Yemek Odası 2.lik ödülünü Lezalt Yemek Odası ile, En İyi Aksesuar 2.lik Ödülü Minimax Aksesuar ile almaya hak kazandı. TELESET_DEKUPE_YE_LESALTH

TELESET_DEKUPE_GNC_ERKEK-GENC-ODA

Teleset Mobilya Pazarlama Direktörü Melahat YILMAZ, “Fuarda özenle hazırladığımız yeni koleksiyonlarımızı tanıttık. Fuar boyunca standımıza çok yoğun bir ilgi vardı. Fuar öncesi beklentilerimizden de üstün sonuçlar aldık. Teleset Mobilya olarak çok verimli bir fuar geçirdik, önemli iş birlikleri sağladık. Tasarıma verdiğimiz önemin olumlu sonuçlarını; hem ziyaretçilerin ürünlerimizi incelerken edindiğimiz beğenilerinden, hem de düzenlenen tasarım yarışmasında 4 ödül birden almamızdan dolayı bir kez daha gördük” dedi. teleset-ismob-ödülYılmaz, bugüne değin katıldığımız yarışmalarda pekçok ödül aldık. Tasarıma verdiğimiz önemle hazırladığımız koleksiyonların arkasında uzun süren AR-GE çalışmaları ve yeni teknolojiler mevcut. TELESET olarak tasarıma verdiğimiz önemle farklılık yaratacağımıza ve ev modasının öncüsü olmayı sürdüreceğimize inanıyoruz” diye devam etti.

 www.teleset.com.tr

Editör: Siz Teleset Mobilya ve tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48