İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Teepee kids

Çocuk Odası, Foto Galeri, Haberler 18 Nisan, 13:38'de eklendi

TEEPE KİDS ‘OYUN ÇADIRI’ : Teepe Kids son zamanlar da oldukça yaygınlaşan ve popüler hale gelen bir oyun çadırıdır.Gerçek teepees hayvan derisi ve ahşaptan yapılmaktadır. Teepe kids ciddi bir hayali oyun geliştirebilir ve çocuklarınızı saatlerce eğlenmesini sağlamaktadır.

Teepe kids’ in şekli ahşap “çerçeveler”, üstte bir açıklık olacak şekilde yerleştirildi. Çocukların oldukça dikkatini çeken oyun çadırı ebeveynlerin de oldukça ilgisi çekmektedir.

Adeta bir hayal dünyası demek yanlış olmaz. Çocuklar için kreşler,sınıf ortamlarında karşılaştığımız teepe şimdilerde sıcak dekoratif bir oyun öğesi halinde..

Çocuğunuz ve hayali arkadaşları için nazik bir buluşma noktası sunmaktadır. Bir mini-uykularını iki katına çıkarmaktadır  bu sırada onları  lütfen rahatsız etmeyin. En güzel rüyalar burada düşlenir..

Teepee’yi herhangi bir odada çarpıcı görünecek düz beyaz rengini tercih edebilir veya çocuklarınızı yaratıcı olmaya teşvik etmeyi seçebilirsiniz. Bir büyü eklemek için çiçekler ve parıltı ışıklar veya renkli kumaşlar ile yakalaya bilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla boş bir düşler ötesi bir oyun çadırı..

Bu sevimli teepee peri çadırı hayal etmek, çizmek, düşünmek çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayacaktır. Özel bir alan isteyen teepe sizce de Küçük prenses’iniz odası için güzel bir fikir değil mi ? küçük prenses (evet, prenses!) Için mükemmeldir .

Unutmayın ki çocuklarınız için keyifli, eğlenceli ve yaratıcı ortamlar oluşturmak sizin elinizde..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14