İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Tanıtım Blok ‘BU GÜN NE YAPIYORUZ ?’

Bugün Ne Yapıyoruz ?, Gündem, Manşet 12 Nisan, 18:13'de eklendi

Bir düşünür ” Çocuklarla birlikte geçireceğiniz size hayat veren saatler aynı zamanda hayatı geri almaya başlayabilen saatlerdir” diyor. Çocuklarla birlikte oynarken yeniden çocukluğumuza dönebilir, içindeki çocuğu yaşatabilirsiniz. Çocukların neşeli kahkahaları herkesi yanlarına çekecek kadar güçlüdür. Ayrıca pozitif enerjiniz azaldığında çocuklarla birlikte olmanın besleyici ve yenileyici önemi tartışılmaz.

Bu yazıyı ‘ Bu Gün Ne Yapıyoruz ?” isimli blogumuzu sizlerle tanıtım amaçlı paylaşıyoruz.Çocuğunuz ile gerek evde gerek dışarıda keyifli ve faydalı zamanlar geçirmek istemezmisiniz ?

Öncelikle çocuklarla birlikte olmak ve onlarla oynamak isteyen herkes için yararlı olacağını düşünüyorum. Çocuklarla birlikte olamaya zaman bulamayanlar bazen 10 dakikalık bir zaman diliminde eğlenceli oyunlarla birlikteliğin keyfini yaşayacaklar.

Biliyoruz ki çocuklar eğlenerek kolayca öğrenirler. Ama en etkili öğrenmeler çocuklar ve yetişkinler, hepimizin eğlendiği saatlerde oluşur. Çocuklar, yetişkinler, oyunlar, öğrenme ve eğlence bir araya nasıl gelebilir ?

Yeni boloğumuz ile uzun saatler boyunca ailedeki herkesin mutlu olduğu anları ve çocukların neşeli kahkahalarını düşlüyorum.

Keyifli zamanlar dileğiyle..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Mevsimlerden ‘Yaz’

Mevsimlerden ‘Yaz’

0
0
6 Haziran, 12:40
Açık Uçlu Etkinlik

Açık Uçlu Etkinlik

0
0
5 Haziran, 15:06
Çevreyi Koruma Bilinci!

Çevreyi Koruma Bilinci!

0
0
1 Haziran, 14:53
Oyuncaksız Oyun

Oyuncaksız Oyun

0
0
24 Mayıs, 13:05
Çocuğunuz İle Gözlem

Çocuğunuz İle Gözlem

0
0
22 Mayıs, 15:31