İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Sizin Tarzınız Hangisi

Genç Odaları 13 Kasım, 17:10'de eklendi

Tarz, stil, favori gibi kelimeler gençlik duygular barındıran insan iç güdüsündeki dinamizmin dışa vurumudur adeta. Dolayısıyla bir tasarımcı, bir dizaynır ve mobilyacı bu kelimelere aşikar olurken isteklere cevap verebilir nitelikte inovatif ürünler ortaya koymalıdır. Genellikle paylaşımlarımızda dinamizmin merkezinde yeni mobilya modellerini ve dekorasyon trendlerini sizlerle paylaştık. Bu yazımızda da yeni ve kreatif genç odası modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Görsellerde ihtiyaca cevap verebilen ve göze hitab eden genç oda modellerimiz var, pekisizin tarzınız hangisi ? Tarzınıza uygun genç odası modelini bizim içi yazın. Tarzınızı bunlar yansıtmıyorsa siz belirleyin bizimle paylaşın. Artık sadece yorum kutuları değil Facebook yorum kutuları ile de facebook hesabınızla yorum yapabilirsiniz.

 

Genç Odası modelleri 2013 serisi olarak geçmektedir. Sezonun yeni model genç odaları hakkında siz de görüşlerinizi bizimle paylaşın. Facebook hesabınızla da yorum yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

hakan kurl 12 Aralık 2012

Modeller gayet güzel, ancak,
suntalam mi mdf mi ?
nereden temin edebilriz ?
fiyatları ne ?

Editör 05 Ağustos 2014

Hakan bey ürünler mdf de suntalam de yapılabiliyor. Onu siz belirliyorsunuz. Fiyat konusunda detayşı bilgiyi http://www.safamobilya.com dan alabilirsiniz, esen kalın..

 
Bumerang - Yazarkafe
Sezonun Genç Odası Modelleri

Sezonun Genç Odası Modelleri

0
0
10 Nisan, 14:53
Özel Tasarım Genç Odası

Özel Tasarım Genç Odası

0
0
15 Şubat, 17:46