İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Sezonun Genç Odası Modelleri

Genç Odaları 10 Nisan, 14:53'de eklendi

Beğenilen ve ilgi gören mobilya modellerini paylaşmaya devam ediyoruz bu sefer paylaşımımızda 2013 te ilgi görebilecek birbirinden güzel genç odası modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

princess-group-2

Genç odası modellerinde özellikle kullanılan malzeme mukavemetine dikkat ediliyor bunun için 18mm suntalam kullanılıyor. Tabi sağlıkta oldukça önemli ki bu sebeple antibakteriyel birinci sınıf E1 standartlarında suntalam kullanılıyor.

plus-group-2

Gardrop hacimleri yeterince geniş. Kapak eni 40cm ve dolap boyları 215cm kullanılmış. Beyaz kısımlarda high gloss kullanılan modellerse biraz fiyatlı.

turbo-lux-black-group

Tabi ilgi gören modellerde Çilek Odasının furyasını başlattığı arabalı model olmazsa olmazlardan. Aslında genç odası demek te doğru olmaz bu modeller daha çok çocuk odası olarak geçerli.

Genç odası modelleri özelleştirilebilir seçeneklere de sahip. Gardroplarda iki kapılı olması yanısıra farklı ebatlarda da temin edilebilmekte. Bununla birlikte görsellerde takım halinde gördüğünüz modelleri istediğiniz takdirde ayrı parçaları alabiliyorsunuz.

Bu yazı Safa Mobilya sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Özel Tasarım Genç Odası

Özel Tasarım Genç Odası

0
0
15 Şubat, 17:46
Sizin Tarzınız Hangisi

Sizin Tarzınız Hangisi

0
0
13 Kasım, 17:10