İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Salonda Kırlent Seçimi

Manşet, Salon, Uzmana Sor 15 Mart, 14:49'de eklendi

Merhaba 17 senelik salonumu kendim boyadım. Gri ve moracalanpembe yani fusya rengi kullandım.kirik beyaz koltuk takımım var. Duvar ve yer açık renk krem.ben bu salona hali almak istiyorum ve kirlentlerimi degistirmek istiyorum. Beğendiğim hali ve kumaş var ama uyacak Mı karar veremedim.resim gönderebilirim. Ama nereye gonderecegimi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arzu.

Arzu hanım merhabalar, ikinci mailinizde fotoğrafları da göndermişsiniz. Şimdi olanca gayretimizlke analiz yapmaya çalışalım.

Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla harika bir iş çıkarmışsınız elinize sağlık diyorum.

Önce kolaydan başlayayım, halı tercihi gayet yerinde olmuş. Model ve renk kombinasyonu açısından başarılı bir bitiriş diyebilirim. Mobilya renkleriyle ve salon renkleriyle uyum içinde. Ayrıca peçvörk desen son zamanlarda sıkça kullanılan ve dekorasyonda kullanılmasını da tavsiye ettiğimiz bir model. Halı da renk karmaşasının olmayışından ötürü kırlent seçiminde de işimiz kolaylaşıyor ve şimdi işin zor kısmına gelelim.

Koltuk takımınınz oldukça düz hatlarda dolaysıyla modeli hareketlendiren yegane materyal kırlentler, dolayısıyla kırlentlerin renk seçimi önemli.

Hem bel hem de kare kırlentleriniz var ve görsekde yan kare kırlnetler düz renk iken bel kırlentleri desenli tercih edilmiş. Benim tavsiyem bel minderlerini düz , kare kırlentlerini ise desenli tercih etmeniz.

Bel minderleri isin üzerine kart koyduğunuz mürdüm rengi tercih edin derim ve yan kırlantler içinse hemen altındaki kaz ayağı deseni tercih edin.

Yan kırlentlerde desenleri kullanmamızın sebibi koltuğu hareketlenmesini bütüne kaydırmaya çalışmaktır aksi halde ana görsel desenler ortada sıkışıp kalacaktır.

Sonuç olarak, yine söylüyorum ki ev dekorasyonu sizin zevklerinizi yansıtmalı ve kararlar hep nihayetinde sizin tercihleriniz olmalıdır. Herşey gönlünüzce olsun esen kalınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55