İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Salon Dekoru ve Chesterfield

Salon, Uzmana Sor 18 Şubat, 12:46'de eklendi

Soru: Merhabalar , yeni evlenecek olan bir çiftiz.

60 m2 ölçülerinde bir salonumuz var. Yemek odası ve koltuk takımları klasik mobilya olarak tercih ettik. Gümüş varak boyama , koltuk kumaşlarıda gri ve açık mavi desenli.. Koltuklarımızı 1 adet üçlü + 2 adet berjer olarak aldık. 1 adet chester ile kombin yapmak istiyoruz.
chester rengi olarak mor kadife düşünüyorum uyumlumudur. duvar rengi olarak ne öneririsiniz ?

Şimdiden teşekkürler..

Şeyma

chesterfield koltuk

Cevap: Üçlü koltuk kombinasyonunu chester düşünmeniz gayet isabetli. Mor rengi güzel duracaktır ancak diğer mavi kırlentleriniz de chester mor renginden uygularsanız iyi bir kombin yakalarsınız. Renk sıkalasına baktığımız zaman Mine kodlu bir iç cephe boya rengi var. Onu değerlendirebilirsiniz. Hem gümüş varaklarınıza hem de mor renkli chester için uyumlu olacak güzel sonuç verecektir. Tabi renk konusunda sizin zevkleriniz son kararınız olsun.

Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

zeliha 22 Ocak 2016

Merhaba chester koltuklar nasil bi perde ve haliyla kombinlenir acaba ..

Editör 22 Ocak 2016

Zeliha hanım, genel bir soru olmuş diyebilirim çünkü Chester dediğimiz koltuklar da kendi içinde farklı tarzlara sahiptirler. Klasik, modern ve luxury şeklinde modellenmektedirler.
Eğer İtalyan dediğimiz chesterfield tarzı küt hatlarda bir modelden bahsediyorsak, moder konseptte bir perde kullanmanlısınız. Ancak klasik lükens ayaklı bir chester koltuktan bahsediyorsak ozaman da saray stili bir perde ile kombine edebiliriz. Yani burada önemli olan chester koltuğun tarzı ve renkleri olacaktır. Bu noktada bir açıklama yaparsanız yine sizin için cevaplandırma yapabiliriz.

Editör 01 Mart 2016

Hilal hanım öncelikle mobilyalarınız hayırlı olsun. Klasik dokularda halı tercih edebilirsiniz. İçinde yeşil tonları olan krem renklerde. Perdeniz fonlarında ise yine koltuk yeşil renklerini kullanabilirsiniz.

Hilal beyaz 02 Mart 2016

Iyi gunler yesil chestar aldim 3+ 3 =1+ 1seklinde berjellerim krem , chestarimin berjelleri klasik tipte masam ve unitem mese renginde beyaz cekmece detayli hali ve perde secmekte zorlaniorum nasil bi fon tercih etmeliyim

nuray gokalp saral 15 Ağustos 2017

Iyi günler ben bordo chester ile vizon chester aldım salonuma halim açık krem perde ve tül nasıl olmali duvarlardaki kolonlari da tremisu rengine boyamıştık diğer duvar rengi de kum beji fon ne renkte olmali karar veremedim fotoğraf gonderemedim

Editör 19 Ağustos 2017

Nuray hanım fon renginde başka bir renk sklasına girmeyin yeterince farklı renkler mevcut o yüzden çok karmaşaya yer vermemek adına gri renk uygundur diyedşünüyorum ancak karar sizin zevkleriniz.

Büşra Danış 25 Nisan 2018

Merabalar ben yeşil yeşil ve krem modern chester koltuk takımıyla modern çizgide ahşap yemek odası takımı aldım fakar perde halı ve duvar kağıdında nasıl kombin yapacağım hakkında kararsızım yardımcı olursanız çok sevinirim☺️Salonumun parkeside beyaz tonlarda

Editör 27 Nisan 2018

Salon dekorasyonunda toprak tonlarını kullanmanızda yarar var. Duvarlarınızı gri veya beyaz renklerinde taş desenli bir duvar kağıdından yararlanabilir, perde fonlarında yeşil renk yinelenebilir ve halınızda zemine zıt olacak bir toprak tonu belirlenebilir.

Yasemin varol 29 Ağustos 2018

İyi gunler ben krem nubuk kumaş chester aldım gri berjerleri sizce nasıl olur.

 
Bumerang - Yazarkafe
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Halı ve Perde Ahengi

Halı ve Perde Ahengi

0
0
2 Şubat, 08:23
Yemek Odası Koltuk Kombini

Yemek Odası Koltuk Kombini

0
0
30 Ocak, 23:11
Salonda Renk Tonlamaları

Salonda Renk Tonlamaları

0
0
29 Ocak, 18:18
Mutfak Perde Seçimi

Mutfak Perde Seçimi

0
0
25 Ağustos, 09:44