Reklam

08 Ocak 2012 tarihinde eklendi.

Mobdizayn; ev dekorasyonu ve mobilya konularında paylaşım yapan uzmana sor bölümünde bu konularda sorulara cevaplar içeren paylaşımlarda bulunan, kuruluş amacı sadece faydalı olacağını inandığımız içerikler paylaşmak olan kişisel bir dekorasyon blogudur.

Okuyucu Kitlesi ve Takipçiler

Ev dekorasyonu konusuna meraklı, dekorasyon düzenlemesi amacında olan, güncel dekorasyon trendlerini takip eden, ev düzeni için fikir edinmek isteyen, mobilya trendlerini merak eden, mobilya almak isteyen, mobilya alma arefesinde olan, mobilya ve koltuk içeriği hakkında fikir sahibi olmak isteyen, güncel tasarımlardan haberdar olmak isteyen, yeni mobilya modellerini öğrenmek isteyen, mobilya koltuk düğün eşyası kombinasyonu konusunda fikir sahibi olmak isteyen, gibi konumuzla ilgili uzatabileceğimiz bir çok soruya cevap arayan her yaştan ve meslek grubundan okuyucu kitlesi ve takipçilerimiz vardır.

Okuyucularımız web sitemizi mail aboneliklerinden ve sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilmektedirler.

Neden Mobdizayn ?

Mobdizayn, tamamen özgün içeriklere sahip bir blog sitesidir. 2011 yılından beri yayında olan mobdizayn kaliteli ve özgün içerik anlayışını bozmadan bugüne dek sürdürmüştür.

Mobdizayn, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe layık görülmüştür.

Reklam Çözümleri Neler ?

En etkili reklam türü olan tanıtım yazısında, direkt olarak hedef kitleye ulaştıran blog'un referansı niteliğindedir. Ayrıca blog sitesinin var olması ile sürekli kalıcı olacak olan tanıtım yazısı aktif olarak yönlendirmeye devam edecektir.

Blog geçmişi, Dmoz kaydı ve pagerank değeri ile arama motorlarına direkt olarak referans teşkil ederken reklam verenin hedef kelimede yükselmesinde önemli rol oynayacaktır.

Web sitemiz sidebar da 300x250 ve 125x125, içerik başlık altı 468x60 ve içerik sonu 336x280 ebatlarında banner alanlarına sahiptir. Bunlardan en etkilisi ve tıklanma oranı en yüksek olanı yazı sonu reklam boyutudur.
Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu Mobdizayn okuyucuları arasında yapacağınız bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

İletişim : info@mobdizayn.com