İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Özel Tasarım Genç Odası

Genç Odaları, Mobilya, Sketchup 15 Şubat, 17:46'de eklendi

Biliyorsunuz ki özel tasarım 3d sketchup mobilya çizimlerimizi de web sitemizde paylaşıyoruz. Bu sefer genç odası çalışması var. Model kullanışlı olması istenen 3 kapılı gardrop, çalışma masası, şifonyer karyola ve komodinden oluşuyor. Üründe iskelet kısımlarda beyaz suntalam kullanılırken kapak kısımlarda lila renk tercih ediliyor.

tasarım-genç-odası-1

Önce modellerimizi şekillendiriyoruz ve parçaları 3d çiziyoruz. Ölçüler tamamen talep doğrultusunda istenilen ölçülerdir ve suntalam kalınlığı da orjinal 18mm ölçülerde kullanılmıştır.

tasarım-genç-odası-3

Karyola da genellikle baza ve yatak tercih edildiği için o ksıım düz çizilmekte ve detaya inilmemekte. Daha sonra mekan çiziliyor ve genç odası istenilen şekilde yerleştiriliyor.

tasarım-genç-odası

Gardrop iç bölümü sol tarafı raf bölümleri oluşturulurken sağ tarafta ise askılık ve altta çekmece oluşturuldu. Aslında bu bölme işlemi oldukça kullanışlı neden derseniz gizli çekmeceler komodin eksiğini giderecektir bu sayede yerden tasarruf edersiniz.

Yine genç odalarında özel çalışmalarda akılda kalan sorulardan biri de genç odasının rengi olmaktadır. Özellikle kız erkek kardeş birlikte kullanacaklarsa odayı ozaman ara tonları tavsiye ederiz, turuncu, turkuaz ve lila gibi…

Genç odalarında kullanılan malzemeye dikkat edin kullanılan suntalam birinci kalite e1 standartlarında olmalı dır ve 18mm olmasına dikkat edin. Aksi halde 16mm suntalam de sıkıntı yaşabilirsiniz.

Gardrop genişliği tek kişi için 120cm genişlik, 60cm derinlik ve 210cm yükseklik için tavsiyemizdir..

Bu konuda sorunuz olur ve ölçülü bir çalışma talebiniz olursa bize talebinizi iletebilirsiniz, esen kalın..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Mobilya Terimleri

Mobilya Terimleri

0
0
10 Aralık, 10:06
Doğal Ahşap Mobilyalar

Doğal Ahşap Mobilyalar

0
0
9 Temmuz, 10:53
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58