İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Oda Yerleşimi

Çocuk Odası, Uzmana Sor 27 Ekim, 19:12'de eklendi

Soru: merhaba benim adım Neslihan. 18 yaşındayım. Yeni eve taşınacağız ve ilk defa kendime ait odam olacak. odamın kapısından hemen girince karşıda üç tane pencere var ve altında petek var. sağ tarafta biraz ara gibi bir yer var tuvalet aynası ve gömme dolap var. ölçümünü bilmiyorum bu yüzden fotoğraflarını çektim. bu şekilde anlaşılması da kolay olur diye düşündüm. odamda iki baza olacak arkadaşlarım gelince yer sıkışıklığı olmasın diye. bunları birleşikte ayrı da yapabilirim tam karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
odamdan giriş :
http://i.hizliresim.com/66Py7E.jpg
duvarların gözükmesi için :
http://i.hizliresim.com/XYkEo6.jpg
dolap ve tuvalet aynasının olduğu bölüm:
http://i.hizliresim.com/AY7yEQ.jpg

Neslihan – 28.09.2014

Cevap: Neslihan hanım ölçülerin olması işimize yarayacaktı ancak göz kararı anladığımız kadarıyla fikir yürütmeye çalışalım.

Odanızda iki baza kullanacağınız için biraz daralma yaşayacaksınız ancak tuvalet aynası ve dolap bölümü size bu konuda oldukça avantaj sağlayacak bir faktör. Odanızın giriş dediğiniz http://i.hizliresim.com/66Py7E.jpg bu görseldeki yerleşimde bazalarınızı petek yanlarına ve pencereye dik gelecek şekilde ayrı konumlandırmanız mantıklı. Arkadaşlarınız geldi,ğinde oturabilmeleri adına size önerim bazalarınız için 4 er adet torba yastık, sırt minderi yaptırmanız. Bu şekilde yataklarınızı kanepe gibi kullanabileceksiniz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Serpil 19 Kasım 2014

Merhaba oturma odamda açık taş rengi koltuklarım ve acı kahve ve taş rengi karışık bir berjerim var tv ünitesi olucak duvarı kağıt istiyorum ve sizden duvar boyası ve duvarkağıdını perdelerimi koltuklarıma nasıl uygun yapabilirim renk olarak teşekkürler

Editör 22 Kasım 2014

Koltuklarınızı ortaya çıkaracak açık kese kağıdı rengi düşünülebilir ancak ünite model ve rengi de duvar kağıdı için oldukça önemli. Koltuklarınızla zıt kombinli olması için tuğla desen duvar kağıdı düşünebilirsiniz ya da lake beyaz bir ünite ise ahşap desenli bir üç boyutlu duvar kağıdı da değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra ünite ahşap ise ozaman taş desenli boyutlu duvar kağıdı daha iyi olacaktır.

 
Bumerang - Yazarkafe
Teepee kids

Teepee kids

0
0
18 Nisan, 13:38
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Oda da ‘MONTESSORİ’

Oda da ‘MONTESSORİ’

0
0
5 Mart, 01:14
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Halı ve Perde Ahengi

Halı ve Perde Ahengi

0
0
2 Şubat, 08:23
Yemek Odası Koltuk Kombini

Yemek Odası Koltuk Kombini

0
0
30 Ocak, 23:11