İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

NLF Bursa

Mimari 7 Mayıs, 18:51'de eklendi

GAD Mimarlık tarafından tasarlanan ve tasarımı geleceğin mimari projeleri arasında gösterilen NLF Bursa projesini mobdizayn makale kadrajına alıyoruz.

nlf nilüfer bursa

Biliyorsunuz ki Bursa Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış, dünya ticaret yollarından ipek yoluna beşiklik etmiş, tarihi, doğası ve günümüzde gelişmiş sanayi ekonomisi ile Türkiye’nin en büyük metropollerinden biri konumunda güzel bir şehrimizdir. Nüfusu 3.000.000 olmasına az kaldığı son dönemde 2013 Arap turizm başkenti, Dağyenice yedi yıldızlı otel ve tatil köyü gibi ciddi projelerin mevzuu olduğu Bursa için NLF Bursa projesi gerçekten yakışıkalır bir yapı olacak görünüyor.

nlf bursa projesi

NLF Bursa projesi Bursa’nın merkez ilçelerinden Nilüfer de yapılması planlanan yüksek katlı lüks konut projesidir. Geniş konut yapısı etrafında alışveriş merkezleri, yaşam alanları ve başarılı mimeri temasıyla Bursa da simge olabilecek düzeyde bir çalışma olduğunu düşünüyoruz.

nlf bursa gökdelen

Proje taban alanında toplam 40.000m²’yi bulurken lüks konutların yanısıra, ofisler, mağaza alanları, restoranlar ve sosyal faaliyet alanları içermekte. Kule toplam yüksekliği ise 32 katla birlikte 137,5 metreyi bulurken Bursa’nın en yüksek binaları arasında. Bununla birlikte binanın tepesinde helikopter pisti bulunurken Bursa’yı 360° görme imkanı tanıyan restoran bölümü de planlanmaktadır.

bursa gökdelen

Bu ve benzeri projelerin ülkemizde ve Bursamızda hayata geçirilmesi düzenlenmesi bizim için keyif verici bir haber çünkü ülkemizde yapılan başarılı işler bizi oldukça sevindiriyor.

Kaynak: plusmood

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
İznik Çivisiz Camii

İznik Çivisiz Camii

0
0
30 Mayıs, 23:49
Mimari Yapıların İkizleri

Mimari Yapıların İkizleri

0
0
30 Mayıs, 18:06
Alplerde Bir Dağ Evi

Alplerde Bir Dağ Evi

0
0
19 Ocak, 11:45