İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Nisan Ayı Mobilya Önerisi

Duvar Üniteleri, Yatak Odaları 18 Nisan, 18:20'de eklendi

Mümkün olduğunca özgün ve farklı içerikler paylaşmaya çaışıyoruz ve takipçilerimizin talepleri doğrultusunda eksiklerimizi gideriyor ve yeni paylaşımlarda bulunuyoruz. Artık her ay sizler için mobilya grubu fikri sunmaya ve bu yazı dizisinde karar vermekte zorlandığınız mobilya kombinasyonunu oluşturmanızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bununla birlikte mobilya sektörü hakkında kısa bilgiler, faydalanabileceğiniz kampanyalarla makalelerimizi profesyonel olduğumuz bu konuda yayınlamaya çalışacağız.

Bu Aya Özel Mobilya Grubu

Selin Köşe Takımı-Milan Yatak Oda Takımı-Milan Duvar Ünitesi

Genellikle düğün eşyaları ve mobilya grupları üçlemelerle tercih edilmekte ve koltuk-ymo-yto şeklinde tercih edilmekte. Tabi bu yemek oda takımı yerine köşe ve duvar ünitesi ile de kombine edilmekte. İlk tercihimiz köşe takımı ve duvar ünitesi modellemesi oluyor.

Mobilyamızı seçerken tabiki evimize ölçü ve stil olarak uygun olması birinci amaç. İkincisi ise takımın kombine olmasındadır. Yatak odası ve diğer grupların aynı olması çok önemli değil ancak koltuk-ymo ve köşe-ünite paralelinin uyumlu olması başarıyı yakalmanızı sağlar.

Seçimimizde hem stili hem de renkleri göz önünde bulundurduk. Size kalansa ölçünün evinize uygun olmasında ancak modellerde ölçülü çalışma imkanı var.

Selin Köşe Takımı, silinebilen soft kumaş ve soft 32dn sünger donanımına sahip. Bir köşesinde sandık, diğer köşesinde hem sandık hem de yatak olma fonksiyonalitesi mevcut. Farklı renk alternatifleri ve ölçü alternatifleri ile temin etmeniz mümkün.

selin-köşe-fonksiyonel

Milan Duvar Ünitesi, Selin köşe takımına uygun olacağını düşündüğümüz ünite modeli. Ünite ceviz krem kombinasyonu ile köşenin kahve tonlu kumaşına ve ağaç ayaklarına iyi uyum sağlayacak. Köşe de iki bölümlü dik dolap ve dolap içinde led aydınlatmalrı mevcut. Ünite alt çekmecelerinde ise 3 adet frenlemeli çekmeceler fonksiyonellik kazandırmakta.

milan-duvar-ünitesi

Yatak oda takımında seçimimizi farklı bir modelle karıştırmadık ve Milan Yatak Oda takımı ile kombinasyonu tamamladık. Yatak odası oldukça fonksiyonel. Gardrop yeterince büyük ve fonksiyonel bölmelere sahip. Karyola başucunda ve şifonyer aynasında dokunmatik led lambası bulunmakta.

milan-yatak-odası

Milan yatak oda takımında konfordan ödün verilmemiş. Gardrop içinde askılıklarda led aydınlatma bulunurken bütün çekmecelerde stoplama sistemi kullanılmış. Son olarak komodin ve şifonyer üzerlerinde de aksesuar ve takılarınız için gizli bölmeler bulunmakta.

Bu ay için mobilya grubu tavsiyemiz bu üçlemeydi. Umarız sizin için bir fikir oluşturur bununla birlikte sizlerinde tavsiyesi, önerisi ve incelmemizi istediğiniz ürün varsa çekinmeden talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki yorum kutularından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 8 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

hilal 19 Nisan 2013

gerçekten çok güzel modeller var.Evimi yenilemem gerekiyor.Ama çok kararsızım.Hala karar veremedim ne kadar zor bir şeymiş bu yaaa.

Editör 19 Nisan 2013

Kesinlikle katılıyoruz, mobilya seçimi kolay değil bu yazı dizisindeki amacımız da bu kararsızlığa bir nebzede olsun çözüm sunabilmek, yorumunuz için teşekkürler.

Vip Transfer 27 Nisan 2013

Çok güzel insanı huzura ulaştırabilen renk tonları var ve çekici…

Editör 29 Nisan 2013

Kesinlikle…

Mert 04 Temmuz 2013

gerçekten çok güzel modeller var.

Mert 04 Temmuz 2013

Karar veremeyecek kadar güzeller :)

Editör 29 Temmuz 2013

Yorumunuz için teşekkürler.

Editör 29 Temmuz 2013

Yorumladığınız için teşekkür ederiz.

 
Bumerang - Yazarkafe
Duvara Monta Duvar Ünitesi

Duvara Monta Duvar Ünitesi

0
0
12 Ağustos, 14:02
2014 Yatak Odası İnegöl

2014 Yatak Odası İnegöl

0
0
6 Ağustos, 13:56
Ahşap Yatak Odası

Ahşap Yatak Odası

0
0
2 Ağustos, 13:03
2014 Ahşap Duvar Ünitesi

2014 Ahşap Duvar Ünitesi

0
0
16 Mart, 19:22
2014 Avangard Yatak Odası

2014 Avangard Yatak Odası

0
0
15 Mart, 19:01
Mutluluğa İmzanızı Atın

Mutluluğa İmzanızı Atın

0
0
19 Mart, 14:34