İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

New creation wall-unit by Safa Designer

Ev Dekorasyonu, Sketchup 19 Ocak, 13:05'de eklendi

MobDizayn.com, özellikle mobilya almak isteyen ve mobilya alma amacı güdenler için mutlak ziyaret edilmesi gereken bir web sitesi olma yoluna hızlı adımlarla gidiyor. Mobdizayn bu anlamda yeni tasarımları, moda ve trendleri web sitesine taşıyarak, gündemi takip etmek isteyenlere ışık tutuyor. Yeni mobilyaları, yeni tasarımları ve gündemden haberleri bulabileceğiniz mobdizayn web sitesi bu makale de mükemmel bir tasarımı sunuyor.

MobDizan dekorasyon’a önem veren, özellikle mobilya’nın dekorasyon içinde en önemli unsur olduğunu vurgulayan bir anlayışa sahiptir. Bu anlamda yeni dekoratif bütün konular bu ortamda paylaşılabilecektir ve ağırlıklı olarak mobilya trendleri, yeni mobilya modelleri ele alınacaktır.  Bu yazımız da 2012 konsept modellerin en gözdelerinden olabilecek derecede iyi tasarıma sahip Duvar Ünitesi’ni ele aldık. Bu tasarım aşamasında olan ancak mevcut yapı itibariyle lake beyaz ve ahşap olacak nitelikte zarif bir Duvar Ünitesi tasarımı. Tasarım Safa Mobilya tasarımcısına ait olmakla birlikte kendileri ricamızı kırmadılar ve sitemizde yayımlama iznini aldık. Ancak şiddetle söylüyoruz ki tasarım özgündür ve sitemizden asla kopyalanmaması ve indirilmemesi konusunda uyarısında bulunmak durumundayız.

Göstermiş olduğumuz tasarım Google Sketchup programı ile çalışılmış ve render ile son aşamasına kavuşmuş. İlk resimde gördüğümüz üzere çalışma alanının ve çalışmanın ham halini analiz edebilirsiniz.

Model suntalam görünse de üretim aşamasında ahşap ve lake boyama şeklinde düşünülmekte. Bu konuda hak veriyoruz çünkü bu ürüne ahşabın zerafeti, lake’nin şıklığı çok yakışacak. Renderlarda da görüldüğü üzere lake parlak kısımlar oldukça göz alıcı, ahşap kaplama ise mdf üzerine olduğu için mukavemet konusunda oldukça iyi düzeyde. Ürün üretim aşamasında müşterilerin isteğine özel olarak ölçülü çalışılabileceği de bahsedildi. Ayrıca ünite renkleri de isteğe endeksli olarak değiştirilebilmekte ve tamamı lake boyama yapılabilmekte.

Tasarım aşamasındaki halini gördüğümüz bu ünite oldukça başarılı ve şık çizgilere sahip. 2012 Modern mobilyalar çerçevesinde incelendiğinde de ürün ahşap lake mobilyalar kategorisinde duvar ünitelerinde yerini buluyor. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak tasarruflu arkadan süzen fosforlu ledler ise ürünü daha da zenginleştiriyor. Safa Mobilya tasarımcısı bu sene gerçekten iyi işler çıkaracak gibi. 2012 model ünitelerden ilkini bizimle paylaştığı için Safa Mobilya’ya teşekkür ediyoruz. MobDizayn web sitesi yeni ürünleri sizlere sunmaya devam edecek. Dilerseniz bu üniteyi alabilirsiniz. Bunun için irtibata geçebilirsiniz. Bu ürün ve yazımız hakkında siz de yorum yapın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Kendin Yap

Kendin Yap

0
0
6 Şubat, 23:58
Gülben Ergen’in Evi

Gülben Ergen’in Evi

0
0
9 Temmuz, 15:56
Demet Akbağ’ın Evi

Demet Akbağ’ın Evi

0
0
9 Temmuz, 15:52
Ev Dekorasyonunda Mobilya

Ev Dekorasyonunda Mobilya

0
0
11 Ocak, 13:59
2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

0
0
8 Ocak, 14:14
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58