İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Nell Mobilya

Haberler, Manşet 13 Ekim, 10:49'de eklendi

Son yıllarda mobilya sektöründe İnegöl – Bursa adından söz ettirir oldu. Otomotivin kalbi olan bu şehir artık mobilya sektörünün de kalbi kuşkusuz. İrili ufaklı binlerce imalatçı ve perakende mağazalarıyla İnegöl – Bursa her geçen gün daha da büyüyor ve sektör trendine yön vermede etkili bir rol üstleniyor.

İnegöl artık Bursa’nın merkez ilçesidir diyebiliriz, tıpkı Osmangazi ve Nilüfer gibi. Bursa’nın dördüncü büyük ilçesi ve oldukça gelişmiş. Hatta İnegölspor Bursasporun pilot takımı gibi. Bunun en büyük sebebi Türkiye’nin sanayi merkezi Bursa’nın imkanlarını İnegöl ve İnegöllülerin iyi kullanmasıdır. Mobilya sektöründe de güzel bir birliktelik var şöyle ki; Mobilya İnegölde üretilir Bursa da satılır…

Evet İnegöl teknolojik imkanları sonunkadar kullanan başarılı imalat fabrikalarıyla işin üretim ayağını üstlenirken, hemen yanı başında yani Büyük Şehir de konsept dekoratif ve başarılı perakende mağazalarda işin perakende satış ayağını üstlenmekte.

Peki Bursa’ya uğrar ve mobilya alma düşüncesi içindeyseniz nereden alacaksınız ?

Bursa üç ana giriş güzergaha sahip bir şehir. İstanbul – Ankara ve İzmir’in geçiş noktası. Dolayısıyla bu yollar üzerinde birçok konsept mobilya mağazaları mevcut. Bunlardan en önemlisi ise İzmir Yolu üzerindeki mobilya mağazalarıdır. Bursa da kesinlikle buraya bakmadan mobilya almaya karar vermeyin.

diamond-ymo-safa&nell

jenga-yto-nell&safa

jenga-konsol-nell&safa

Uzunca bir girizgahtan sonra, gelelim Nell mobilya’ya. İnegöl de yüzlerce başarılı işletmecilerden biri. Ancak ürünleri görmelisiniz. Ahşap ve lake ile üretilmiş birbirinden güzel modern stilde mobilya modelleri 4000m²’lik tesisinde üretiyor hem de gelişmiş teknoloji imkanlarına sahip tesisinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle.

Katıldığı fuarlarda tasarım ödüllerine layık görülen modelleri alanında uzman içmimarlar tarafınca tasarlanıyor. Tabi firma ISO 9001 ve TSE belgelerine de sahip. Bu doğrultuda E1 standarlarına uygun ve çevreci bir üretim anlayışını benimsiyor.

miranda-yto-nell&safa

smart-ünite-nell&safa

Peki Nell mobilya ürünlerine nereden sahip olabilirsiniz ?

Girizgahta belirttiğimiz üzere Bursa İzmiryolu üzerinde Safa mobilya mağazasında ürünlere erişebileceksiniz. Mağaza Safa&Nell adıyla dört katlı 1200m² teşhir salonuyla hizmet vermekte.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48