İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Modern Yatak Oda Dekorasyonu ve Fikirleri

Yatak Odası 16 Mart, 17:58'de eklendi

Modern yatak odası dekorasyonu düzenlemelerinizde bizce çok şanslısınız çünkü her nekadar son zamanlarda özellikle 2011 son çeyreğiyle beraber avangard ile klasik anlayışıa dönülmeye başlansa da modern dekorasyon stiliniz için objeler bulmanız çok daha kolay olacaktır.

modern yatak odası fikirleri

modern bedroom

modern yatak odaları

Kaynak: bedroom-a

Yatak odanızı modern tarzda dekore ederken dikkat edeceğiniz belli noktalar var bunlardan biri stiliniz simetrik olabileceği gibi asimetrik te olabilmektedir. Kullanacağınız metalar genel tarza uygun seçilmeli ve belli bir kombinasyon çalışılmalı ancak asimetrik bir modern iç dizayn da farklı aksesuarları ve araçları bir arada kullanabilirsiniz. Ancak dekorasyon stiliniz modern ve klasik olmak üzere çakışmamalıdır bunu ancak folklorik ve provasnta yer yer kullanabilirsiniz.

Modern Yatak Odası Stilinde Renkler

Modern yatak odası dekorasyonunuza canlı renkler katabilir mekandaki dinginliği canlandırabilirsiniz. Karyola başına sticker ya da duvar kağıdı yapıştırabilir hatta karyola başucundan tavana bir kuşak yapabilirsiniz.

Cüretkar bir seçim istiyorsanız bu siyah beyaz zıtlık modellemeleri olabileceği gibi bordo gibi koyu renkler de tercih edilebilir. Mekanda zenginliği yakalamak istiyorsanız berjer kullanımlı koyu mürdüm renk kullanılabilir. Huzur ve doğal bir ortam içinse nötr ve toprak tonları tecih edilebilir. Niş ve sticker düşünülüyorsa düze beyaz kum beji de düşünülebilir.

Modern Yatak Odası Dekorasyonunda Niş

Karyola başına yine mini albümlük küçük nişler uygulayabilirsiniz ve karyolanızı biraz daha alçaltarak fenk shui geleneğine yakınlaşabilirsiniz.

modern yatak odası stili

MasterBedroom-950x534

Kaynak: archcg

Dekorasyonda Modern Yatak Oda Takımları

Her mekanda olduğu gibi yatak odası dekorasyonunda da ışıktan yararlanın. Bu gündüz ışığı olabileceği gibi aydınlatma da olmaktadır. Karyola başından süzülen led ışıklandırma ortamın değişmesini sağlarken lokal lambader loş bir ortam için yardımcı olacaktır. Dekoratif çizgileri ışığı kullanarak buradaki görsellerde olduğu gibi belirginleştirebilirsiniz.

Yatak odanızı dekore ederken alacağınız yatak odası mobilya takımlarını da stilinize uygun belirlemelisiniz. Eğer odanız yeteri kadar geniş değilse 160×200 genişlikte karyolaya sahip bir mobilya ise bu durumda daha küçük ölçülerde baza+başlık alarak sorunu çözebilirsiniz.

Modern yatak oda modellerinden bazıları..

modern yatak odası

modern yto

lincoln yto

modern yatak oda takımı

Yazımız ve paylaşımlarımız hakkındaki düşünceleriniz için lütfen aşağıdaki yorum kutularında dile getirin, teşekkürler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Evdeki Huzur: Zen

Evdeki Huzur: Zen

0
0
11 Mayıs, 14:24
Moroccan Stili

Moroccan Stili

0
0
8 Mayıs, 16:29
Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu

0
0
15 Ocak, 16:45
Yeni Ev Yeni Dekor

Yeni Ev Yeni Dekor

0
0
4 Aralık, 16:30
Yatak Oda Dekorasyonu

Yatak Oda Dekorasyonu

0
0
2 Eylül, 14:10
Pembe Yatak Odası Dekorasyonu

Pembe Yatak Odası Dekorasyonu

0
0
6 Ağustos, 15:18
Dekoratif Karyola Modelleri

Dekoratif Karyola Modelleri

0
0
20 Mayıs, 14:06