İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Modern İskandinav Dekorasyon

Dekorasyon Fikirleri, Manşet 9 Mart, 10:06'de eklendi

Modern stili biliyoruz, iskandinav tarza da hakimiz e ozaman nedir bu modern iskandinav dekorasyon? Son zamanlarda kullanılmaya başlanan oldukça sıcak ve karakterli bir tarz diyebilirim.

 

Modern stilin salt stil ahenginden sıyrılarak daha sıcak ve prestij katan bir atmosfer oluşturan ancak uygularken bilir kişiden ilham alınması gereken bir modelleme. Topraksı renk tonları, doğal desenlerle bu stilde moderniteyi ele alıyor.

 

Rahat yaşam ve stresten uzak bir modern dekorasyon kültürü de diyebiliriz. Göz yormayan zerafet bu stilde oldukça hakimdir.

 

Yeşil ve mavilerden ilham alarak, kırık beyaz detaylara kombinleyebilir, doğal ağaç ve odunsu detayları kullanabilirsiniz. Bu stilde şömine olmazsa olmazlardan ancak odun sıcaklığı, modern şöminelerle görsel iç alanınızı ısıtıyor.

 

İskandinav modern stilde mobilyalar da oldukça şık olmalı. Karakterli ama sade hatlar olmazsa olmazı…Koltuklarınız da ise açık renk, doğal keten kumaşları kullanmalısınız. Bu tarz da her detayda odunun sıcaklığını ve atmosferini kullanmalısınız. Hatta koyun postu, örme halılar da bu dekorasyon tarzında kullanabileceğiniz diğer materyaller olacak.

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Hurok Marble 10 Mart 2018

Türkiye’nin Lider Mermer Firması
Türkiye, mermer sektöründe tüm dünyaya ürün tedariği sağlayan bir ülkedir. Ülkemizdeki değerli doğaltaş kaynaklarından olan [b][url=http://hurok.com/mermer/]mermer[/url][/b], birçok ülkenin büyük talep gösterdiği üründür. Mermerin kullanılabilir hale getirilmesi, mutfaklarımızda, dekorasyonda, zemin döşemede ve bir çok alanda kullanıma hazır hale getirilmesi incelik isteyen bir iştir. Türkiye’de de mermer sektörünün lideri Hurok Marble firmasıdır.
[b]Hurok Marble[/b], mermer firması olarak dünyanın önde gelen ülkelerine ürünlerini ihraç eden büyük bir kurumdur. Evlerimizi süsleyen, Türk mimarisi ve kültürünün yapı taşı olan mermer ürünlerinde kaliteyi yakalamak ise oldukça zordur. Hurok Marble, kaliteli ürün ve estetiği bir araya getirerek kusursuz mermerlere ulaşmayı mümkün kılıyor.
Kişisel ve kurumsal mermer ihtiyaçlarınızda Türkiye’nin en iyi mermer firması olan Hurok Marble markasını güvenle tercih edebilirsiniz.
[b]hurok.com[/b]

 
Bumerang - Yazarkafe
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55