İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Modern Dekorasyonda Zebra Perde

Aksesuar 30 Eylül, 17:32'de eklendi

Modern dekorasyon düzenlemelerinde genellikle ilk akla gelen düz fonlu ya da düz hatlarda perde stili tercih edilirken artık stor sistemleri ile desteklenen perde modelleri yerini yavaş yavaş zebra perdelere bırakıyor.

Zebra perde kullanımı konusunda avantajlarımız neler diye merak ediyorsanız şu yazımıza siz de göz atabilirsiniz : Ev Dekorasyonunda Zebra Perde

baskılı zebra perde

Kullanım konusundaki avantajları yanısıra modern dekorasyon stilinde kullanımı ile farklı enstanteneler yakalamanıza olanak sağlayan zebra perde modelleri gün ilerledikçe daha da şekilleniyor ve değişime uğruyor. Artık dekorasyonun tamamlayıcı öğesinden çıkarak baskılı zebra perde modelleri ile dekorasyonun ana merkezine oturuyor.

Desenli zebra perde modelleri ile peçvörk ve canlı renk dekorasyon düzenlemelerinde farklılıklar yakalarken, genel ortamı zenginleştirme imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Artık evin penceresi modern stilde sadece ışık hüzmesi değil bununla birlikte dekorasyonun bir unsuru haline geliyor.

desenli zebra perde

Ev dekorasyonu siteniz Mobdizayn olarak özellikle zebra perde konusunda başarılı iş çıkaran Kayastor firmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca web sitesinden zebra perde ve diğer perde modelleri ile çalışmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Ahşap Lambalar

Ahşap Lambalar

0
0
9 Mart, 08:44
2016 Aksesuar modelleri

2016 Aksesuar modelleri

0
0
8 Kasım, 15:22
Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

0
0
24 Şubat, 12:20
Yemek Odası Aksesuar Seçimi

Yemek Odası Aksesuar Seçimi

0
0
25 Ekim, 14:03
Dekoratif Papağanlar

Dekoratif Papağanlar

0
0
22 Ekim, 18:52
Salon Dekorasyonu Aksesuar

Salon Dekorasyonu Aksesuar

0
0
7 Eylül, 11:48