İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

MobDizayn’da Artık Siz de Yazarsınız !

Haberler 24 Nisan, 10:11'de eklendi

Değişim güzeldir, tabiki MobDizayn sizinle daha da güzel… Yeni yayın hayatımıza daha canlı, daha modern, daha sade ve daha sosyal bir tema ile merhaba diyoruz.

Mobilya ve ev dekorasyonu konularında bugüne değin mümkün olduğunca içerikler yüklemeye çalıştık. Sizlerden gelen Uzmana Sor problemlerine olabildiğince cevap vermeye gayret ettik. Bundan sonra sizlerin de talebi doğrultusunda artık web sitemizde; üyelik sistemi ile isteyen herkes içerik yükleyebilecek, sorularını sorabilecek ve paylaşmak istediklerini bu platform da sergileyebilecek.

Yeni yayın döneminde yenilikler

Yeni yayın döneminde değişen sadece temamız değil elbet. Yeni yazarlarımızla bilikte paylaşım konuları da genişliyor ve artık Çocuk ve Aile kategorisi adı altında faydalı bilgiler, ilginç içerikler sizleri bekliyor olacak.

Mobilya ve dekorasyon konularında olduğu gibi diğer konularda da fikir alışverişinde bulunup birlikte sorunlarımızı gidermeye devam edeceğiz. Yeni içerikler daha sade, yalın ve daha görsel olurken sıkılmadan içeriklere ulaşıp kolayca paylaşabileceksiniz.

Üyelik sistemi

Blog sitemizde yeni sistemle birlikte üye olabileceksiniz. Üye olduğunuz da kendinize özgü profil sayfanızı özelleştirebilecek artık bu site de bir sayfaya sahip olacaksınız.

İçerik paylaşabilecek ve içeriğinize görsel ekleyebileceksiniz.

Aklınıza takılan uzmana sor konularını profil hesabınızdan yazınızla birlikte direkt olarak Editörler ele alcak ve sorularınızı cevaplandırarak yayına alacaklar.

Artık mobilya almadan önce değil, üyelik sistemi ile birlikte mobilyanızı aldıktan sonra da evinizden güzel bir kare paylaşarak neler yaptığınız hakkında zevklerinizi dekore edilmiş evinizi paylaşabileceksiniz.

Paylaştığınız kareler yorumlar alacak, eleştirilecek ve beğenilecek dolayısıyla artık daha sosyal bir site sizleri bekliyor olacak.

Konuk Yazarlık

Biliyorsunuz misafir yazarları hem siz hem de MobDizayn çok seviyor. Bu dönemde de misafir yazarlık devam edecek ve üyelik sistemi ile isteyen herkes üye olup yazı içeriğini yayımlanmak üzere gönderebilecek bu sayede varsa blog sitesi ya da sosyal hesaplarının tanıtımlarını yapmış olacak.

Foto Galeri ve Video Galeri

Artık yeni kategorilerimizle hem fotoğraf paylaşımlarına hem de video içerikler paylaşmaya ağırlık vereceğiz. Artık blogumuz daha geniş konunları ile bir platforma dönüşerek ilgili ve alakalı birbirinden güzel fotoğraf ve videolara yer verilecek.

Reklam ve Tanıtım

Siz de biliyorsunuz ki blog sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam alanları ve sponsorlu içerikler oldukça önem arz ediyor.

Tanıtım yazılarında sponsorlu içerikler artık daha belirgin olacak ve daha dikkat çekecek bu anlamda da sponsorlu içerikler artık daha ilgi çekici olacak.

Yeni MobDizayn’a siz de merhaba deyin ve platformun bir parçası olun.

Üye Olmak için Tıklayın
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48