İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Lüks Daire Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu, Mimari 11 Mayıs, 07:32'de eklendi

Ev Dekorasyonunda mükemmel sonuçları almak için illa kır evi ya da villa gibi mekanlarda olacağını düşünmeyin. Bütün yaşam alanınızda eğer doğru kombinasyonları sağlarsanız, her mekanda ortamın isteklerine cevap vererek ve stilinize değer katarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Buradan hareketle bir apartman dairesinde villa şıklığı farklı bir dekorasyon stili ile karşınızda…

daire dekorasyonu

 

Öncelikle ev dekorasyonunuzda uygulayacağınız stilin bir konusu olmalı. Konu seçimi öncelikle zevklerinizle orantılı olur ve bu devamında bütçeye ve mekana göre değişir. Modern bir mekanda klasik tarzda mobilya ve aksesuarlarla, lambaderlerle dekore etmek tezat bir durum oluşturacaktır bu sebeple meta modern mi yoksa klasik çizgilerdemi olacak bu belirlenmeli.

 

 

Konumuz dahilinde lüks daire de gördüğünüz gibi modern tarzda bir dekorasyon stili uygulayacaksanız uygulama geometrik çizgilerde ve düz çizgilerde olmalıdır. Karmaşık renkler yerine soft düz renkler tercih edilmeleidir. Moderniteyi canlandırmak adına duvar düz beyaza boyanırken zeminde ahşap tonlarında bir parke kombinasyonu ile sonuca gidebilirsiniz.

 

Zeminde ahşap tonları kullanıyorsak ara direklere gri tonlarda bir renk ya da taş döşeme veyahut daha ekonomik üç boyutlu taşlı duvar kağıtları ile metaya uygun kombinasyon sağlayabilirsiniz. Koltuk modern çizgilerde bir köşe olabilirken uçuk tasarımda berjerlere sahip iki üçlü kanepe de kullanılabilir ancak berjerler gri tonlarında kanepelerse kırık beyaz keten tarzında bir kumaş kaplama olmalıdır.

 

daire dekorasyonu

 

Mekanın tamamlayıcı ürünleri geometrik hatlarda olurken mobilya kesinlikle açık renklerde lake tercihimizdir. Beyaz lake, mükemmel tasarımda bir duvar ünitesi görseldeki gibi ev dekorasyonunu kusursuz tamamlayacaktır.

 

 

Mükemmel bir eve ulaşmak için yüksek ücretler ödemenize gerçekten gerek yok. Bu tarzda model köşe koltuk ve duvar ünitesi oldukça pahalıdır ancak piyasada ikameleri uygun fiyatlara mevcut. Önemli olan zevkinize güvenmeniz ve doğru kombinasyonlar oluşturmanızdır.

 

Görsellerde kullanılan mekan arcdaily web sitesinde tanıtılan bir apartman villa konseptidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
 
Bumerang - Yazarkafe
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Kendin Yap

Kendin Yap

0
0
6 Şubat, 23:58
Gülben Ergen’in Evi

Gülben Ergen’in Evi

0
0
9 Temmuz, 15:56
Demet Akbağ’ın Evi

Demet Akbağ’ın Evi

0
0
9 Temmuz, 15:52
Ev Dekorasyonunda Mobilya

Ev Dekorasyonunda Mobilya

0
0
11 Ocak, 13:59
2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

0
0
8 Ocak, 14:14