İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Küçük Genç Odasına Pratik Çözümler

Çocuk Odası 2 Mayıs, 18:03'de eklendi

Genç odası deyince aklımıza olağan olarak gelen ilk eşyalar: gardrop, karyola ve baza yatak şeklindedir. Eşyaları koyacağımız odamızın ölçüleri de kısıtlı olunca pencere ve kapıyı da dikkate alınca neyi nereye koyacağımız konusunda doğal olarak zorlanıyoruz.

Konumuz ev dekorasyonu olunca küçük mekanları fonksiyonel değerlendirme noktasında özelleştirmelere gitmek kaçınılmaz olmakta.

İlk olarak mobilyaları kendimize özel yapmaya çalışarak mekanda yer kazanmaya çalışıyoruz. Evet çok doğru bir hamle ancak herkesin durumu ne yazık ki bire bir özel üretim mobilya yaptırmaya veya mekanda ev dekorasyonu konusunda profesyonel destek alma imkanına sahip değil. Hal böyle olunca ortaya üretimi standardize edilmiş fonksiyonel ve işlevsel mobilyalara gözler çevriliyor.

Sonuç olarak Lajivert firması genç odası konusunda pratik bir çözüm üretiyor. Fonksiyonel ve pratik olan minimalist ranza modelinde hem yavru yatak, hem de çalışma masasını sadece bir ranza kadar alan kaplayarak sınırlandırma imkanına sahip bir modele imza atmış.

Doğrusu modeli çok beğendik ve küçük genç odaları için oldukça çözümcül ve ekonomik buluyoruz. Ekonomik olmasının en önemli sebebi ise pratik mobilya modelini seri üretilebilir hale getirmelerinden ileri geliyor.

Bu fonksiyonel ürüne sahip olmak istiyorsanız http://safamobilya.com/genc-odasi .  adresine göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Teepee kids

Teepee kids

0
0
18 Nisan, 13:38
Oda da ‘MONTESSORİ’

Oda da ‘MONTESSORİ’

0
0
5 Mart, 01:14
İkiz Çocuk Odası Örnekleri

İkiz Çocuk Odası Örnekleri

0
0
5 Şubat, 11:58
Genç Odası Düzeni

Genç Odası Düzeni

0
0
11 Şubat, 20:22
Oda Yerleşimi

Oda Yerleşimi

0
0
27 Ekim, 19:12
Bebek Mobilyası ve Sağlık

Bebek Mobilyası ve Sağlık

0
0
1 Temmuz, 13:51