İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Küçük Genç Odasına Özel Tasarım

Çocuk Odası, Genç Odaları, Uzmana Sor 22 Eylül, 14:28'de eklendi

Değerli ziyaretçilerimizden Zehra hnım, mail yolu ile içinden çıkmadağı genç odası hakkında dekoratif fikir vermeye çalışacağız.

Ev dekorasyonu kolay bir şey değildir hele ki kısıtlı ölçüler de fazla kullanım alanı kazanmaya çalışmak daha da zordur. Burada aslıdna odamız çok küçük değil ancak iki kişilik bir kullanım düşünüldüğü için yerleşim yapmak sıkıntılı bir hal almış.

Zehra hanım şöyle sordu; “Ekteki bir odamız var. Odada 2 genç kız kalacak. odada yatak elbise dolabı 2 tane de küçük çalışması, bir de küçük kitaplık düşünüyoruz. Nasıl bir oda tasarlayalım. Eşyayı ona göre alamayı düşünüyoruz.”

Biz de verilen ölçülere uygun bir tasarım gerçekleştirdik. Eğer standart baza yatak, masa ve gardrop şeklinde çözüme gitmeyi düşünseydik biz de zorlanacaktık.

Bu öçlülere iki tek kişilik yatak, kitaplık, iki gardrop ve iki çalışma masası sığdırmak neredeyse mümkün değildi. Biz de şöyle birşey tasarladık.

MOBDİZAYN GENÇ

Çizim de gördüğünüz üzere standart ölçüler üzerinden duvara boydan bir tasarım düşündük. Bu görselde iki gardrop, iki karyola, bir kitaplık ve bir çalışma masası  bulunuyor. Diğer çalışma masası ise hemen karşısına düşünülebilir.

Böyle bir modellemeyi profesyonel çizim yapabilen ve özel ölçülü üretim yapabilen mobilya mağazalarından temin edebilirsiniz. Muhtemelen tasarım bedeli olmayacaktır çünkü biz sizin için tasarlamış olduk. Ancak işçilik ve malzeme ve hizmet bedeli temin edilecektir. Tavsiye ettiğimiz malzeme ise komple 18mm kalınlığında E1 Melamin olacaktır.

Bu ölçülerde çalışmalarda mdf yaptırmanıza gerek yok. Bu hem fiziki ağırlık demek hem de ek masraf demektir. Ayrıca mukavemet açısından da sıkıntı yaşamayacaksınız. Umarız faydalı olur.

Esenlikler dileriz…

MobDizayn ekibi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Teepee kids

Teepee kids

0
0
18 Nisan, 13:38
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Oda da ‘MONTESSORİ’

Oda da ‘MONTESSORİ’

0
0
5 Mart, 01:14
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Halı ve Perde Ahengi

Halı ve Perde Ahengi

0
0
2 Şubat, 08:23
Yemek Odası Koltuk Kombini

Yemek Odası Koltuk Kombini

0
0
30 Ocak, 23:11