İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Koltuk Kumaş Renkleri

Uzmana Sor 14 Kasım, 12:38'de eklendi

Koltuk kumaşı değiştirirken biraz sıkıntı yaşarız çünkü kolay olmayan zahmetli bir iş. Dolayısıyla zamandan ve bütçeden tasarruf etmek için doğru karar vermemiz gerekmektedir. İşte bu noktada sorusu olan ve bizimle iletişime geçen takipçimizin sorusuna cevap olmaya çalışacağız.

Soru: Iyi gunler sizden fikir edinmek istiyorum.oturma takimi mi daha canlı daha gosterisli bi  renkle kombine etmek istiyorum.arkadaki kirlentlere ne tur renk ve desenlee daha şık yapabilirim.simdiden cok tesekkurler.

Anlaşılan o ki ziyaretçimiz koltukların mevcut renginden oldukça sıkılmış ve değişiklik arzusu içinde, yani aynı havayı alırım endişesi ile hata yapmak istemiyor.

LetgoImg1446725605580Şöyle bir şey yapalım, madem ki koltuk kumaşlarını değiştireceğiz o zaman koltuk ayaklarını da boyatalım tam bir değişiklik olsun. Koltuk modeli çift renge uygun bir kasaya sahip bunu kullanalım.

Ayakları beyaza boyatalım, gövde kumaş rengi pudra alt kasa da perde fonuna yakın bir renkte olsun. Bu sayede beyaz ayaklar ile pembe tonları tam bir canlılık katacaktır.

Aynı şey berjer için de geçerli. Canlılık önceliğimiz olduğu için berjeri komple çiçek desenli ve pudra tonlarda kullanmalıyız. Koltuk kırlentleri de bu renkten olmalı ki bütünlük sağlanılsın. Bu kombinasyon duvar alaçatı rengi ile uyumlu olacak hem de beyaz ayaklarla koltuk zeminden ayrılmış olacak.

Tabi en nihayetinde bu söylediklerimiz bizim fikirlerimiz. Önemli olan sizin zevkleriniz ve düşünceleriniz, esen kalınız…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Halı ve Perde Ahengi

Halı ve Perde Ahengi

0
0
2 Şubat, 08:23
Yemek Odası Koltuk Kombini

Yemek Odası Koltuk Kombini

0
0
30 Ocak, 23:11
Salonda Renk Tonlamaları

Salonda Renk Tonlamaları

0
0
29 Ocak, 18:18
Mutfak Perde Seçimi

Mutfak Perde Seçimi

0
0
25 Ağustos, 09:44