İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Koçtaş Boyanabilir Duvar Kağıtları

Mimari 7 Mayıs, 07:20'de eklendi

Duvar kağıtları son dönemlerde kullanımını sıkça gördüğümüz güzel bir ev dekorasyonu uygulamasıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte duvar kağıtları modellemelerinde değişiklik göstermekte ve birbirinden farklı ürünler raflarda yerini almakta. Yeni teknolojilerle birlikte üç boyutlu duvar kağıtları ve yıkanabilir duvar kağıtları hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de farklı görünüm sağlıyor.

Duvar kağıtları hem ucuz hem yeni modellerini Koçtaş’ta bulabilmeniz mümkün. Boyanabilir duvar kağıtları yanısıra yıkanabilme özelliğine sahip duvar kağıtları da mevcut ve aynı zamanda bu modelleri banyolarda bile kullanabilmeniz mümkün. Evim Şahane programında banyo dekorasyonunda izleyenler bilir duvar kağıdı uygulaması banyoda yapıldı ve havalandırmanın iyi olması koşulu ile kullanılabileceği Yuhay Bey’ce söylendi.

 

Yeni teknolojilerle birlikte duvar kağıtları bilinenin aksine mukavemet kazanan bir malzeme oldu. Dolayısyla ev dekorasyonunuzda her mekanda kullabileceğiniz tarzda duvar kağıtları mevcut.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
 
Bumerang - Yazarkafe
İznik Çivisiz Camii

İznik Çivisiz Camii

0
0
30 Mayıs, 23:49
Mimari Yapıların İkizleri

Mimari Yapıların İkizleri

0
0
30 Mayıs, 18:06
Alplerde Bir Dağ Evi

Alplerde Bir Dağ Evi

0
0
19 Ocak, 11:45