İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Kapı Girişi Dekorasyonu

Giriş-Antre 25 Mart, 11:57'de eklendi

Dekorasyon da başarıyı yakalamak için mekanı kullanılabilir ve göze hoş gelir kombinasyonu oturtabilmek gereklidir. Kapı girişi düzenlemenizde de böyledir ancak bazen sadece simetriyi yakalamak bile göze hoş gelir bir hal alabilir. Şimdi konumuzla ilgili örnek kapı girişi dekorasyonlarına bir bakalım.

kapı girişi dekorasyonu

kapı-girişi-dekorasyonu5

Kapı girişinde başarıyı yakalmamnın önemli koşulu simetriyi yakalmaktır. Tabi simetriyi yakalarken kullanacağınız ikili simetrik unsur dekorasyon stiline uygun olmalıdır. Bir ek olarakta kapı girişinin ortama kombine olmasıdır yani bahçeli bir girişte doğal metalar (saksı, çiçek v.s.) kullanmak doğru olacaktır.

kapı-girişi-dekorasyonu7

Kapı girişi dekorasyonunda ev ya da mekanın stiline uygun biçimde uygulama kullanmak önem arz eden bir durumdur çünkü ilk izlenim herşeyde olduğu gibi ev dekorasyonunuzda da önemlidir. İlk izlenimde güzel bir karşılama sağlanırsa devamında yerleşimde eksik arama ihtiyacı kalmaz.

Kapı girişiniz bahçeli bir enstantene sunmuyorsa ozaman direkt olarak karşılananlara odaklanmalısınız. Kapı kenarında keçe süs eşyaları, hasır şapkalar, çiçekler, sarmaşık sarma, eskiyi andıran lambaderler, taş süs eşyaları, güller, sepetler gibi eşyaları girişte kullanabilirsiniz. Son olarak girişte lokal bir aydınlatma ile bu süsleri daha da vurgulayabilirsiniz.

Giriş kapılarınız da mutluluk bol olsun gönlünüzün kapıları hep açık olsun, esen kalın..

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

aslı 04 Ocak 2014

Kapı girişi için güzel örnekler.

Editör 22 Şubat 2014

Yorumunuz için teşekkürler.

bahar 02 Şubat 2016

merhabalar,
yeni evime taşındım.ve salonum daimi oturacağım oturma odam ayrıca.oturma gurubu aldım rahat ve daimi kullanılacağı için.birde modern duruo ama diğer yandan açılan yatak olabilen türden.
3+3 şeklinde berjer mobilya geldikten sonra alanım kaırsa bi adet ekleme yapıcam.
koltuklarım 3+3
biri petrol mavisi diğeri ise hardal rengi
masam beyaz 6 adet sandalyemin 4ü petrol mavisi 2si ise hardal rengi şeklinde kombinledim.nasıl olmuş.ayrıca sade renkler oturma odam ve sandalyelerim.sadece 4 adet küçük yastıklarım her iki rengi içeren kare şeklinde..bana bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim
sizce buna uygun ne renk fon perde kullanmalıyım

Editör 02 Şubat 2016

Hardal ile gri tonları, petrol mavisi ile fuşya renkleri iyi kombine olur ancak doğrusu petrol mavisi ve hardal kombinasyonunu merak ettim. Perde fonunu genel renk kombinasyonunuza uygun seçmenizde fayda var.

 
Bumerang - Yazarkafe
10 Çarpıcı Antre Dekorasyonu

10 Çarpıcı Antre Dekorasyonu

0
0
28 Şubat, 19:22
Dresuar Kullanımı

Dresuar Kullanımı

0
0
1 Haziran, 11:47
Önce Antre

Önce Antre

0
0
22 Şubat, 13:35
Cam Ev

Cam Ev

0
0
18 Mayıs, 12:43