İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

İstikbal Regina Mutfak Modelleri

Manşet, Mutfak 6 Nisan, 07:39'de eklendi

Mutfak tasarımı ve dekorasyonu bizce bir sanattır. Mutfak görsellikten mahrum kalamaz çünkü mutfağı en çok kullanan kişiler kadınlarımızdır. Kadınlar için herşeyden önce kullanım kolaylığı ve görsellik ön plandadır, bu sebeple mutfak dekorasyonu bu konu yadsınarak tasarlanamaz. İşte mutfak sektöründe en iddialı firma diyebileceğimiz İstikbal, Regina markasıyla mükemmel tasarımlara imza atıyor…

istikbal reginaBu sene koltuklarda, elbiselerde ve mobilyalarda nasıl canlı renkler ve yeşilin tonları modaysa mutfak ta da o modayı sezinlemek mümkün. Sadece moda değil teknolojinin nimetlerinden faydalanarak tasarıma değer katmak mümkünleşiyor elbetteki. Bu anlamda Regina led’i adeta mutfak tasarımlarında dans ettiriyor.

 

Regina‘nın Arte model mutfağı dediğimiz en güzel örnek. Led ışıklandırmalarıyla zengin mutfak stili arayanlara cevap verebilir nitelikte. Ayrıca kapaklarında High Gloss parlak Lake özelliği kullanılırken, çekmecelerde kullanılan “Soft Motion” özelliği tasarıma kullanım kolaylığı katıyor.

istikbal regina arte model mutfak

 

Lucento model mutfakta beğenimizi kazanan seçtiğimiz modellerden bir diğeri. Ahşap la diğer renklerin kombini kullanılan tasarımda Regina iyi iş çıkarmış. Lake High Gloss’un nimetlerini kulanarak renklerin canlılığını yakalayabilme fonksiyonuna sahip. Kullanım kolaylığı ana amaç ken ahşabın reklerle desteklenmesi ayrı bir güzellik katıyor. Özellikle görseldeki yeşil kombinasyon bu modeli sezonun mutfaklarından yapıyor.

 

regina lucento mutfak

 

Estetik, zerafet, modernite ve dinginlik Sigmo model mutfakta. Farklı tarzı yakalmak steyenlere ideal diyebileceğimiz model bu. Sakin tasarımına led kombinasyonu eklendiğinde gerçekten güzel bir görünüme kavuşabiliyor.

 

istikbal regina sigmo

 

Bu sezona damga vuran modelleri sizlerle paylaştık, üstelik modellerde kampanya da mevcut. İstikbal Regina Mutfaklarıyla oldukça iddialı modellerle sezona girdi. Farklı ve özgün tasarımlarda kaliteyi buluşturabilen bu işi başarıyor, bizde Regina ailesini tebrik ediyoruz.

(Not: Görseller tamamen www.istikbalmutfak.com’ adresi lisansındadır. Bu görseller örnek teşkili açısındandır ve diğer modelleir ve bu modellerin tüm görselleri için bu adrese tıklayınız.)

 

 

 

MobDizayn’da tanıtım yazısı yayımlamak istiyorsanız;  iletişim

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55