İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

İlk ayında MobDizayn…

Gündem, Haberler 18 Şubat, 15:40'de eklendi

Blog Dünyasında Mobilya Dekorasyon sitesiolarak Blogger’da başlayan MobDizayn, yayın hayatına wordpress’le devam etme kararı aldı ve bu kararın yanlış olmadığını ilk 1 aylık zaman diliminde görmüş oldu. Bu başarının en önemli mimarı siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. (…)

MobDizayn web sitesi ilk amacı; dekorasyon içerisinde mobilya’nın yerleşimi ve dekorasyondaki koumunu ortaya çıkartarak, yeni ve farklı tasarımları ziyaretçilerine sunabilmektir. Bir aylık zaman diliminde bunu başardığımıza inanıyoruz ve hedefimizi daha da büyüttüğümüzü dile getirmek istiyoruz.

Dekorasyon’a bir de bu blogdan bakın düşüncesi ile wordpress yolculuğumuza başladık ve daha yolun başında olduğumuzun bilincindeyiz. Amacımız grafikleri sunarken siz ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi dile getirmektir. Çünkü ziyaretçiler olmadan websitelerin hiçbir anlamı yoktur.

  • MobDizayn ilk ayında 4 ziyaretçiye, sketchupla 4 farklı mobilya tasarımı yaptı. Umarız şimdi güle güle kullanıyorlardır…
  • İlk ayında MobDizayn’ın 2500’ün üzerinde ziyaretçisi oldu ve her geçen gün bu sayı artarak (günlük 130 ziyaretçi üzerinde…şimdilik..) devam ediyor.
  • İlk ay da ziyaretçilerin gelme oranlarına bakıldığında en çok İnegöl Mobilya Modelleri, 2012 modern mobilya modelleri, avangard mobilyalar ve mobdizayn aramaları ile web sitemize ulaştıklarını görüyoruz bu demek oluyor ki MobDizayn mobilya ve dekorasyon blogları arasında kendisine yer bulmuş durumda…

 

İlk ayını tamamlayan MobDizayn web sitesi olarak siz ziyaretçilerimizin soru ve düşüncelerini büyük keyifle cevaplayacağımızı bildirmek istiyoruz ve ayrıca sketchup tasarımlarımızın da tüm hızıyla devam ettiğini, yeni tasarımlarımızı yakında sergileyeceğimizi de söylemek istiyoruz. Bu anlamda eğer sizde mobilya çizimi istiyorsanız sizin içinde çizimlerimizi yapabiliriz.

Birinci ayımızıda bizi yanlız bırakmadığınız için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz…

21.04.2012 Güncelleme MobDizayn ikinci ayında 12.370 kişi ziyaret etti günlük 500’ü aşkın hite kavuştuk, teşekkürler…

05.05.2012 Güncelleme : MobDizayn günlük 1000 kişi ziyaretçi sayısını aştı, bizi takip edenlere Teşekkür Ediyoruz…

20.05.2012 Güncelleme : MobDizayn üçüncü ayında aylık 22.000 ziyaretçi sayısına ulaştı ve reklam alımına başladı, Teşekkürler…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Yeni blok ‘DÜĞÜN’

Yeni blok ‘DÜĞÜN’

0
0
10 Mayıs, 11:43
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35