İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

İdaş Yatak Modelleri & Fiyatları

Faydalı Bilgiler 27 Nisan, 15:18'de eklendi

Yaylı yatak dekorasyon ve görsel açıdan önem arz etmese de bir gereklilik olması bakımından oldukça önemlidir. Görsel amaçtan ziyade insan ihtiyacını karşılaması bakımından yaylı yatak her daim araştırılarak alınan bir dayanıklı tüketim malıdır. Bu makalemizde yatak konusunda Türkiye de öncü kuruluşlardan İdaş yaylı yatak modelleri ve fiyatlarını paylaşıyoruz.

İdaş yaylı yatak modellerine baktığımız zaman kalitenin ön planda olduğunu görüyoruz çünkü semi ortopedikten başlayan yatak modelleri full ortopedik, clima ve climaflex gibi özelliklerle portföyü oluşturuyor. Tek kişilik yataklarda hafif ağırlıkta ve erişkin olmayan kişiler için başlangıç serisi olan silver modelleri yeterli olacaktır. Tam ortopedik yatak istiyorsanız Gold serisi yataklar, ihtiyaca göre  yatak modelleri ise Clima serisi yataklarda mevcut. En son prestij lux yatak modelleri ise Platin serisi yataklarda mevcut.

 

Sliver serilerine baktığımızda Melek model 150×200 yatağın fiyatı şuanda nakit ve world kart’a 290 TL

Altın serilerinden  Altınortopedik Klasik 150×200 yatağın fiyatı şuanda nakit ve world kart’a eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile 533 TL

Klima serilerinden Clima Pocket Latex full ortopedik 150×200 yatağın fiyatı şuanda nakit ve world kart’a eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile, 1.124 TL

Platin serilerinden ise Platinium Exclusive Pocket 2000 150×200 yatağın fiyatı şuanda nakit ve world kart’a eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile  2.469 TL fiyatlarındalar.

Örnek olması açısından en ucuzndan en pahalısına fiyatları paylaştık ancak dediğimiz gibi İdaş fiyat farklılıklarında kalite farkı ile beraber nitelik farkını sunuyor yani aslında her yatak bir ihtiyaca göre donatılmış. Yatak ihtiyacınız varsa bu yatak modellerini gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum çünkü İdaş bu işi iyi yapıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Ponponlu Paspas Yapımı

Ponponlu Paspas Yapımı

1
0
8 Mart, 18:20
İlk Bağ ‘GÜVEN’

İlk Bağ ‘GÜVEN’

0
0
26 Şubat, 15:55
Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

0
0
23 Şubat, 18:47
Keten Koltuk Kumaşı Hakkında

Keten Koltuk Kumaşı Hakkında

0
0
12 Şubat, 14:33
Karo Halı Nedir ?

Karo Halı Nedir ?

Kara Tahta Nasıl Yapılır ?

Kara Tahta Nasıl Yapılır ?

0
0
9 Temmuz, 17:10