Hakkımızda

14 Ocak 2012 tarihinde eklendi.

Mobdizayn ilk olarak blogger altyapısı ile mobdesign adıyla 2011 yılında mobilya ve ev dekorasyonu konularında bilgi paylaşmak amacıyla kişisel blog olarak yayın hayatına başladı.

Mobilya ve dekorasyon konularında paylaşımlarımız la beraber beklemediğimiz yoğunlukta ilgiyle karşılaşınca daha profesyonel blog sitesi olma amacı ile wordpress platformuna mobdizayn ismi ile 2012 yılında geçiş yaptık.

İlk sene sonun da günlük 1000 ziyaretçi sayısına erişen blog sitemizde 2013 yılıyla beraber host ücretlerimizi de karşılamak adına reklam almaya başladık.

2014 yılında ise Uzmana sor ve Mobkritik kategorilerini oluşturarak takipçilerimizin mobilya satın alma sorunlarını ve dekorasyon düzenlemelerinde karşılaştıkları problemleri gidermek adına bire bir cevap yazıları yayınlamaya başladık.

2015 yılı ile bahsettiğimiz soru cevap kategorilerimiz oldukça ilgi görüyor ve biz de zevkle cevaplandırmaya çalışıyoruz.

Mobdizayn blog olarak alanında en başarılı internet platformu olmayı hedefliyoruz.

Bu doğrultuda sade ve yalın bir şablon ile mümkün olduğunca az reklam alanı ayırmaya çalışıyoruz. Başarılı iç mimarlar ile iletişim kuruyor, dekorasyon dergileri ile fikir alışverişinde bulunuyoruz, aynı zamanda sitemizde isteyen herkesi konuk yazar olarak ağırlıyoruz.

Umarız blogumuz da sorularınıza cevaplar bulur, keyifli vakit geçirirsiniz. Esen kalın.