İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonu, Faydalı Bilgiler, Manşet 2 Şubat, 17:16'de eklendi

Ev dekorasyonunda yenice ünlenen mekanlardan biri de giyinme odaları. Özellikle geniş metrekareye sahip evlerde düşünülen ve yer bulunmasına imkan varsa çok kullanışlı ve çözümcül olan giyinme odalarına örnekleri sizin için sunuyoruz.

dekorasyonda-giyinme-odası

Giyinme odalarını beyaz renklerde mobilya raf sistemi ile oluşturduğunuzda basık kalan bu alanı daha ferah hale getirebilirsiniz. Boy hizasına çekmeceleri, aşağıya ayakkabı v.s. ve gerekli görürülürse buğulu camlı çekmece kullanmak iyi olacaktır. Tabi giyinmenizi test etmeniz için ortada bir puf düşünülebilir.

dekorasyonda-giyinme-oda-fikri

Tabi giyinme odanızı villanızda country tarzına adapte etmek istiyorsanız böyle country gyinme odası da tasarlayabilirsiniz. Sık raf sistemi daha farklı ve çok eşyayı koymanızı sağlarken üstten aydınlatma da seçiminiz için kolaylık sağlayıcı etkendir.

giyinme-odası-dekorasyon

Sade modern bir konspette olmasını istiyor ve karışıklıktan hiç hoşlanmıyorsanız giyinme odanızı raf sistemini kapakla kamufle edebilirsniz.

dekorasyonda-giyinme-odası-dizaynı

Lüks bir evde imkanlarla beraber mekanlarda genişlemektedir böyle bir sonuçta giyinme odasını cam paravanla fitnes odanıza kombine etmenk biraz ütopik ama farklı bir sonuç çıkartacaktır.

giyinme-odası-dekor-fikirleri-görselleri

Giyinme odanızda beyaz duvarlara kombine ettiğiniz mobilya ceviz olursa bu hem temizlik hem de doğallık hissiyatı uyandıracaktır. Ayrıca odada pantolonluk kıravatlık bölümünü ihmal etmeyin, çok faydalı olacak.

giyinme-odası-dekorları

Bu mekanlarda karşılıklı duvarları farklı konsept mobilya uygulayarak farklı ikili kullanıma açabilirsniz. Yine ortada puf yerine berjer de düşünülebilir.

giyinme-odası-dizaynı

Gebellikle bu mekanlar yatak odasına yakın kullanıldığından penceresiz olmaktadır ancak pencere mümkünatı kazanılırsa iç aydınlatma açısından avantajlı olacaktır. Tabi bunun yanısıra kendiniz de pencere süsü verebilirsiniz. Bunun için pencere genişliğinde panjur sarkıtmanız ve arkasından florasan led ışıklandırması kullanmanız çözümcül olacaktır.

giyinme-odası-lüks

Ayrıca giyinme odalarında kumaş kutular çok işe yarayan eşyalardandır. Kemer, atkı gibi küçük eşyalarınızı muhafaza edebileceiğiniz gibi ortamda toparlanmışlık açısından da avantajlı olacaktır.

giyinme-odası-ve-dekorasyon

Odanızda ışıklandırma önemlidir. Penceresiz giyinme odalarında daha fazla ışıklandırma için yekpare tavan ışıklandırması kullanabilirsiniz ve mobilyaları açıkrenklerde yaparak ışığın dağılmasını sağlayabilirsiniz.

lüks-giyinme-odası

Tabi kendinizi star gibi hissettirmek istiyorsanız giyinme odanıza kadife kumaşlardan puf, dinlenme koltuğu jozefin ve şifonyer bulundurabilirsniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55