İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Füme Beyaz Dekorasyon

Salon, Uzmana Sor 7 Eylül, 11:09'de eklendi

Soru: merhaba..evlenirken bütün salonumu füme beyaz almıstım,kenarları kahve rengi ve sandalyelerimde füme bayaz..ipek mobilya prestij yemek odası olarak geciyor..evime renk vermek istiyorum..koltuklarımı halımı ve fonlarımı vede aksesurları degiştirerek evime nasıl renk katabilirim.baktıkça moralim bozuluyor ve bu işlerden hiç anlamıyorum..teşekkür ederim…

28.08.2014 – Esra

Cevap: Esra hanım mobilyanınz zannedersek bu model. Modern sade ve güzel bir çizgisi var ancak ceviz rengi işimizi zorlaştırıyor bu sebeple sizi anlıyoruz.

prestij ymo ipek mobilya

Evinizi canlandırmak adına psikolojinizi bozacak uç renklere kaçmayın. Mevcuda kombine olacak renkleri mümkün olduğunca düşünelim ki birliktelik herşeyden öncedir.

Koltuklarınızı 3+3+1+1 şeklinde ise ozaman üçlü bir renk ve diğer üçlü farklı bir renk şeklinde kombine edelim. Bir üçlü krem, diğer üçlü füme olsun. Berjerler ve küçük kırlentler de toprak kahve olsun. Ayaklar de ceviz olmalı.

Hemen koltuk kenarına köşe kafası krem ayakları ceviz üç ayak lambader kullanın. Bu mükemmel bir ambians katacak. Halınızda çok karmaşık olmasın. Ayrıca halıda üç rengi de aramaya çalışmayın. Krem kahve ya da krem füme kombinasyonunda olması yeterli. Ayrıca  sandalyenizdeki geometriye uygun çizgilerde olması önemli.

Eğer benzer bir durum yapabilirseniz evinizin fotoğrafını sizden isteriz, esen kalın…

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ayşe 13 Eylül 2014

Merhaba acil uzman yardımına ihtiyacım var. Oturma odam ıkı buyuk fransız cam var aydınlık yani. Duvarlarım çiğ beyaz değil buz mavi yada çok açık gri tonlarında diyebilirim. Koyu kahve spor köşe koltuğum kahve ceviz ayaklı, ceviz masam ve krem sandalyeler ile krem berjerim var spor model. Tv ünitem duvara monte beyaz renk ve arka duvar da beyaz olunca üniteyi göstermiyor boş kalıyor gibi. Arkasını anrtrasit boyasam yada duvar kağıdı yapsam diğer duvarlar sırıtır mı ve evi boğar mı ? Yoksa uyar mı? Ikıncı secenek ise salonu kreme boyamak ve tv arkasını da birkaç ton koyu krem renk yada duvar kağıdı yapmak? Hangisini önerirsiniz ferah ve şık oldun istiyorum

Editör 14 Eylül 2014

Ayşe hanım, buz mavi ve çok açık griyi andıran bir duvar renginiz var ise ünite arkasını farklı bir ton boyamak oldukça agresif bir karar olacak. Bunun yerine petrol mavisini andıran bir koyu turkuaz kullanabilirsiniz. Bir duvarda ünite arkası duvarına böyle bir renk kullanmanız oldukça farklı olacaktır. Tabi duvar kağıdı da güzel bir seçenek ki taş desenli duvar kağıdı ya da gri sıva desenli duvar kağıdı güzel bir tercih olabilir.

 
Bumerang - Yazarkafe
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Halı ve Perde Ahengi

Halı ve Perde Ahengi

0
0
2 Şubat, 08:23
Yemek Odası Koltuk Kombini

Yemek Odası Koltuk Kombini

0
0
30 Ocak, 23:11
Salonda Renk Tonlamaları

Salonda Renk Tonlamaları

0
0
29 Ocak, 18:18
Mutfak Perde Seçimi

Mutfak Perde Seçimi

0
0
25 Ağustos, 09:44