İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Fıratpen Dekorasyona Farklı Çözümler Sunuyor

Ev Dekorasyonu 27 Haziran, 15:54'de eklendi

Fıratpen, mimari ve dekoratif beklentilerimize alternatif pvc pencere çözümleri üreterek evlerimizi renklendirmeye devam ediyor. İhtiyaca uygun pvc pencere modelleri hayatı daha da kolaylaştırmak için tasarlanıyor. Özellikle dar alanlarda daha fazla hareket alanı yaratan ve 360° dönebilen pivot pencereler yuvarlak ve diktörtgen olarak kullanılabiliyor. Kombi ve mini fırınımdan dolayı kullanamadığım pencereler artık çok daha işlevsel.

 

Bir müşterimizin yazlığı için talep ettiği “daha fazla yaşam alanı” katlanır pvc pencere ile çözüme kavuşturuldu. Artık deniz tamamen ayaklarının altında. Kendisi son derece memnun.

 

 

Otomatik Sürme pvc pencere sistemleri de çözüm ortaklarımızdan biri. Tek kanadın ölçüsü kadar boş alan yaratan sürme sistemlerini katlanır pencerelere göre daha dar alanlarda tercih ediyoruz. Fransız balkonların önünde ise artık tamamen adaptörlü pvc pencere tercih ediyorum. Müşterilerim hem iki kanadı hareketli olarak açabiliyor hem de daha fazla oksijenin içeri girmesini sağlıyor.

 

 

Altınmeşe, maun ve budaklı meşe renklerine eklenen sedir ve ceviz Türkiye’nin en uzun ömürlü ve gerçek doğallığa en yakın ahşap desenli renk seçenekleri. Ve yapılan özel anlaşma ile bu  2 renk 2 sene süresince sadece Fıratpen bayilerinde. Monoblok panjur seçenekleri de hem pvc pencereyi koruyor hem de estetik bir görüntü sağlıyoruz. Zevkinize göre kepenk sistemleri de son derece zarif. Geçtiğimiz günlerde bir müşterimizin piyotin pencere talebini de Fıratpen ile çözdük. Artık müşterilerimizin ve mimarların taleplerine çözüm üreten firmalarla ortak hareket ediyoruz. Aynı zamanda uygun pvc pencere fiyatları ile de Fıratpen tercihimiz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

kursat 19 Aralık 2013

otomatık surme pvc sıstemlerı hakkında bılgı almak ıstıyorum.mutfagıma bu sekılde kapı yaptırmak ıstıyorum.balkon var ama kapatıp fransız balkon seklınde yaptırmak sızce nasıl olur.ısı yalıtımı acısından ,gorunus acısından yardımcı olursanız sevınırım.su an ınssaat asamasında karar vermem gerekıyor .ılgılenırsenız sevınırım.

Editör 23 Aralık 2013

Camekan bölme seçeneklerinde ısı yalıtımı sizin için ön plandaysa bunu pvc den yana kullanmanız her nekadar birazcık görselden uzaklaşılsa da doğru olacaktır. Ayrıca balkonunuzu bu şekilde değerlendirmek mutfağınızı genişletmekle kalmaz mekanı ferahlatıcı bir etkiye ulaştıracaktır. Cam balkon şeklinde bir sistem oluşturmak istiyorsanız duvardaki ve pvc deki yalıtımı yakalayamazsınız ve bu sadece balkonu tozdan yağmurdan koruyan bir özelliğe sahip olacaktır.
PVC sistemde yalıtım mümkün olur ancak camekan gibi dışarıyı panoramik görmekte sıkıntı yaşabilirsiniz.
Bu konuyla ilgili ayrıca bir forum sitesinde tecrübelerine göre fikir paylaşımında bulunmuşlar isterseniz siz de bir gözatabilirsiniz, http://forum.donanimhaber.com/m_68458652/tm.htm esenlikler dileriz..

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Kendin Yap

Kendin Yap

0
0
6 Şubat, 23:58
Gülben Ergen’in Evi

Gülben Ergen’in Evi

0
0
9 Temmuz, 15:56
Demet Akbağ’ın Evi

Demet Akbağ’ın Evi

0
0
9 Temmuz, 15:52
Ev Dekorasyonunda Mobilya

Ev Dekorasyonunda Mobilya

0
0
11 Ocak, 13:59
2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 Ev Dekorasyonu Trendleri

0
0
8 Ocak, 14:14
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58