İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Fileli Koltukların Avantajları

Çalışma Odası 26 Eylül, 11:52'de eklendi

Çalışma saatlerinin son derece uzun olduğu ve dinlenecek çok kısıtlı bir zamanınızın odluğu düşünüldüğünde artık ev mobilyalarının konforları kadar ofis mobilyalarını da seçimlerine özen gösteriliyor. Evde geçirilen zamandan daha fazla bir zamanının ofis içerisinde geçirilmesi nedeniyle özellikle de ofis koltuk ve sandalyeleri kişinin hem çalışma performansını hem de sağlığını etkiliyor. Bu nedenle de özenli seçimlerin yapılması gerekiyor.

 

Son zamanlarda ofislerde, evlerde ya da toplantı salonlarında fileli koltukların seçimi arttı. Ergonomik özellikleri sayesinde terletmeyen bir yapıya sahip olan fileli koltuklar, ofislerin aranan ismi olmayı başardı. Deri koltuk ve sandalyeler üzerinde tüm gün kişinin terlemesi sonucunda çalışma verimi düşmekte olup fileli koltukta oturan bireylerin ise daha fazla verimli çalıştığı görülmektedir.

Uzun süre masa başında çalışabilme imkanı veren fileli koltukların ergonomik yapısı vücudu zorlamaz. 360 derece kendi eksen etrafında dönebilen bu koltukların yorulmadan çalışma kolaylığı sağlaması ve çalışma alanını rahatlatması önemli özelliklerinden. Ayrıca ofis çalışanlarının en önemli sorunlarından biri olan bel fıtığı, boyun fıtığı, bel ağrısı ve omuz ağrısı gibi sorunların çözümü de yine ergonomik yapısı ile fileli koltuklarla geliyor. Gün boyu kalitesiz koltuklarda oturmanın bir sonucu olarak bu tür rahatsızlıklara sahip olmamak için ergonomik yapıya sahip fileli koltuklar alabilirsiniz. Ergonomik yapısı ile sağlık problemlerinin önüne geçerken, fileli yapısı ile de daha fazla ve verimli çalışma ömrü sunacaktır.

Amortisörlü fileli koltuklar rahat oturum sağlarken, tilt mekanizmasına sahip olan koltuklar da yine sağlık ve konfor açısından kolaylıklar sağlıyor. Bel kısmının istenilen ölçüde geri ve ileri hareket etmesi kişiye daha rahat bir çalışma süreci sunuyor.

Günün neredeyse tamamının geçtiği ofislerin sağlık açısından düzenlenmesi en önemli olgu iken görünüm olarak da son derece dikkat çekmektedir. Fileli koltukların son derece modern bir görünüme sahip olması ve kolay dekore edebileceğiniz bir çizgide yer alması nedeniyle de oldukça sık tercih ediliyor.

Ofis koltuklarının şirket profili açısından önemi olduğunu da unutmayın. Şirketin kıyafeti olan ofis koltukları rahat olması gerektiği gibi aynı zamanda göze de hitap etmelidir. Ofisinize gelen kişinin ofis içerisinde saygın hissetmesi sizin prestijinizi arttıracak ve şirkete olan güveni de maksimum düzeye çıkaracaktır.

Fileli koltuk deneyimini ofisinize yaşatmak ve çalışanlarının verimini de maksimum düzeye çıkarmak istiyorsanız Zivella.com’un fırsatlarından siz de yararlanın. Şık, modern ve farklı tasarımları ile yüzlerce çeşit arasından ofislerinizi istediğiniz görünüme kavuşturmak artık zor değil. Siz de hemen Zivella ofis mobilyaları arasından fileli koltuk ve sandalye seçimlerinizi yapın ve hem kendinizi hem de çalışanlarınızı rahat ettirerek terleme sorununa bir son verin. Bel fıtığı, boyun fıtığı gibi sorunları aşarak sağlıklı çalışma sürecini ofisinize taşıyın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Ofis Kanepe Modelleri

Ofis Kanepe Modelleri

0
0
28 Temmuz, 14:22
Çalışma Odası

Çalışma Odası

0
0
25 Haziran, 19:16
Barcelona Berjer

Barcelona Berjer

0
0
2 Haziran, 16:20
Unilever İsviçre Ofisi

Unilever İsviçre Ofisi

0
0
17 Nisan, 12:26