İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Evlerinize El Emeğinizi Katın

Salon 17 Şubat, 19:24'de eklendi

ev-dekoruEvleriniz için elbette birçok alışveriş yapacaksınız ama en özel parçalar çoğu zaman sizin ellerinden çıkan ürünlerdir. Bunların arasında kendinizin kumaşını aldığı ve tasarımını yaptığı kılıflar ya da masalarınızda kullanacağınız masa örtülerini tasarlayabilirsiniz. Böylelikle hem evlerinizde kendi dokunuz olacak hem de sizler evleriniz için emek vermiş olacaksınız.

Yapmanız gereken öncelikle evinizde hangi odaya hava katmak isteyeceğinizdir. Oturma odası için daha çok koltuk kılıfları, yastıklar, minik duvar süsleri çok ideal olabilir.  Bunun için üstelik çok büyük emeklere de gerek yok. Alacağınız kumaşlar ile ve biraz elyaf ile bir saat içinde kendinize harika bir yastık yapabilirsiniz. Koltuklarınıza uyduracağınız gibi, tamamen farklı tasarımlar ile de evinize doku katabilirsiniz.

Yine bunların yanı sıra gideceğiniz kurslar ile evlerinizde harika mumlar hazırlayabilirsiniz. Yapımı aslında çok kolay olan ve bir günlük ders ile ortaya harika tasarımlara yer verebilirsiniz. Bu yaptıklarınız hem evlerinize anlam ve değer katacak, hem de birçok yakınınıza götürebileceğiniz harika bir hediye seçeneği olmuş olacak. Bu sebeple kendinizi hem geliştirme hem de oyalayıcı ile bu tarz hobileri edinebilirsiniz.

el-emeği-dekorasyon

Evlere insanları en çok rahatlatan şeylerden biri, ara ara değişiklik yapılmasıdır. Bu sebeple farklı renkleri bir araya getirin ve ara ara farklı değişiklik yaparak ortamlarında havasını katın.  Evlerinizde kendi havanızı ve emeğinizi yansıtmak sizi moral olarak da yukarıya taşıyacaktır.

Yazar: KolayDekor.com

Yazarın diğer yazılarını görmek için: www.kolaydekor.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Salonda Renk Tonlamaları

Salonda Renk Tonlamaları

0
0
29 Ocak, 18:18
Salon Dekorasyon Sorunu

Salon Dekorasyon Sorunu

0
0
25 Ağustos, 08:58
Duvar Dekoru ve Halı Seçimi

Duvar Dekoru ve Halı Seçimi

0
0
9 Temmuz, 19:16
Salon Kanepe Mobilya Uyumu

Salon Kanepe Mobilya Uyumu

0
0
9 Temmuz, 10:08
Salonda Natüralizm

Salonda Natüralizm

0
0
23 Şubat, 19:08
Salon Dekoru Yerleşimi

Salon Dekoru Yerleşimi

0
0
28 Ocak, 18:02