İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Evim Şahane Son Bölüm Ahu Kahraman

Evim Şahane 10 Mayıs, 10:45'de eklendi

Evim Şahane programı evleri yenileye dursun hızına yetişmek gerçekten zor. Hergün yeni bir ev dekorasyonu, yeni bir programla ekranlar karşısına çıkan ekip kendine hayran bırakıyor. Her bölümün tekrarını burada sunabilmemiz imkasnız ancak dikkatimizi çeken bölümleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz, işte onlardan biri yarışmacı Ahu Kahraman’ın değişen mutfağıydı.

Ahu Hanım’ın evim şahane ile yenilenen evi öncekine nazaran tamamen değişmiş ve ev dekorasyonu stilinin farklı bir boyuta ermesini saplamış. Klasik ev düzeninden modern dekorasyon konseptine geçiş yapılmış. Programın tamamını aşağıda izleyebilirsiniz ve bu konu hakkında her türlü bilgiyi bizimle paylaşabilirsiniz. MobDizayn web mümkün olduğunca ilgi çekici ve farklı ev dekorasyonu programlarını sizler için burada paylaşacak.

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

filiz ibrahimoğlu 10 Haziran 2012

yaptığınız dekorlar çok güzel bende başvurrdum ama umudum yok çünkü Hatay Antakya’ya gelmiyosunuz gördüğüm kadarıyla sadece istanbul’daki evlere gidiyosunuzbaşvurular türkiye geneli amasadece İstanbul’da değişiklik yapılıyor?

 
Bumerang - Yazarkafe
Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

0
0
6 Şubat, 19:58