İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Evim Şahane Filiz Sarıkaya

Evim Şahane 29 Eylül, 15:18'de eklendi

Evim Şahane son bölümde Filiz Sarıkaya’nın salonunu yani yaşam odasını dekore ederek daha da yaşanılan bir moderniteyle buluşturdu. Modern dekorasyon konseptinde dizayn edilen hazırdaki salon iyice yorulmuş görünüyordu. Salondaki köşe klasik kadife kumaşla kaplıydı ve yastık dikimi düğmeli olmasına rağmen minderler büzülmüş duruyordu. Büyükçe bi yemek masası klasik bir tv sehpası mevcuttu. Avize, halı ve lambaderler bunların devamı niteliğindeydi.

Ancak ev dekorasyonu uzmanı ekip güzel bir iş çıkardı ve mevcut köşe takımını dinamik yeni moda kumaşlarla kapladı. Tv sehpasını daha modern bir göürünüme kavuştururken mükemmel bir orta sehpa ile genel prezentasyopnu tamamladı.

 

 

Evim Şahane bölümlerinden, daha doğrusu dekorasyonlarından en beğendiklerim arasında diyebilirim. Son olarak değişen masa da oldukça yeridneydi çünkü genel açık renk kombinasyonuna beyaz renkte masa iyi bir tamamlayıcı unsur oldu. Ayrıca köşe koltuk minderlerdeki kumaş desenlerini gözardı etmemek gerekiyor şimdiden favorilerimiz arasında.

 

Evim Şahane Son Bölüm Filiz Sarıkaya:

 

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

meltem selimoğlu 18 Temmuz 2013

BEN BURSA NİLÜFERDEN MELTEM PROGRAMINIZI BEĞENEREK IZLİYORUM.BİZE DE MİSAFİR OLUP MUTFAĞIMI YENILEMENİZİ ÇOK İSTERİM BURSAYA GELİYOMUSUNUZ.LÜTFEN CEVAP YAZIN.ONA GÖRE FORM DOLDURMAK İSTİYORUM.

Editör 25 Temmuz 2013

Bu dileklerinizi Evim Şahane ekibine biz de mail olarak iletelim, esenlikler..

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

0
0
6 Şubat, 19:58