İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Evim Şahane Çatıkatı Dekorasyonu

Evim Şahane 14 Şubat, 20:29'de eklendi

Evim Şahane programı dekorasyona devam ederken biz de incelmeye beğendiklerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer ekip salon ya da farklı bir mekan yerine çatıkatı’nı dekore ediyor. Son zamanlarda dekorasyonunda kullandığı devam eden çizgi modellemelerini burada da sürdürmeye devam ediyor.

evimsahane (2)

Çatıkatının ilk haline baktığımızda göz yoran bir dağınıklık söz konusu bu evi dağıtmak manasında değil uyumsuz kullanılan mobilya ve aksesuarlardan kaynaklı bir dağınıklık..

evimsahane (1)

Ev dekorasyonunun ana amacıdır göze hoş gelmesi, bu sebeple kolları sıvarken hoşumuza gidecek ambiansı oluturmak için düşünmek gerek önce. Burada dikkat edersenizki çizgiler birbirini tamamlıyor ve devam ederek tamamlıyor. Bu kopukluğu engellerken hem bir bütünlük hem de göze hoş gelen bir kıvam getiriyor.

evimsahane (3)

Pembe renk beyazla tam bir çiçek açarken dekorasyonda kullanışlılık göz ardı edilmiyor. Daha önce de belirtmiştik, eğer mobilyaları mekana uygun özelleştirebilirseniz ozaman mükemmel şeyler ortaya çıkartırsınız bu masa da olduğu gibi…

evimsahane (4)

Bunu sağlarsanız ortada duran oyuncaklar dağınıklıktan çıkar ve dekoratif süsler olarak mekan düzenlemesini tamamlar, elinize sağlık evimşahane..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

0
0
6 Şubat, 19:58