İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Evim Şahane 18 Mart Yatak Oda Dekorasyonu

Evim Şahane 19 Mart, 11:13'de eklendi

Programın ve mimari ekibin bütün dekoratif çalışmaları başarılı ancak göze hitap etmesi açısından derecelendirecek olursak belkide 18 Marttaki Semra Akbulut’un yatak odası dekorasyonu en gösterişli olanıydı diyebiliriz.

yatak odası

evim şahane

Yatak odası mekansal düzeyde yeterince genişti ancak standart gardrop-şifonyer karyola kullanılması odadaki boşluğun giderilmesini sağlayamamış ve kısır bir görünüm doğurmuştu. Bu noktayı fırsat bilerek Selim Yuhay bey iyi düşündü ve gardrop yerine giyinme odası tercih etti.

Tabi ilk akla gelen giyinme odasının nereye konumlanacağıydı ancak ortaya panelle bölüm kullanması, önünü raf ile beslemesi ve arkada kalan kısmı giyinme odası olarak değerlendirmesi çok iyi bir sonuç çıkarttı ortaya.

semra hanım giyinme odası

yatak oda dekorasyonu

şifonyer

Dekorasyonda avangard metalar ve pembe ağırlıklı bir renk senfonisi oluşturuldu. Bu çizgileri jozefin ayaklarında ve şifonyer aynası ile kuluplarında ve karyola başucunda görmek mümkün.

Sürekli bahsettiğimiz gibi çizgilerin daha iyi vurgulanması adına ışık oyunlarından faydalanuldı ve lambader ile spot kullanıldı. Jozefin avangarda yakışır kadife kumaşla kaplandı ve mekanda doğallık kazandırılması adına yeşillik kullanıldı.

evim şahane yatak oda

yatak odası

Son olarak Semra hanım ve ailesine yeni evlerini iyi kullanmalırını diliyoruz Evim Şahane ekibinin başarılarının devamını diliyoruz, esen kalın..

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Burcu Akkoç 19 Mart 2013

çok beğendim.

 
Bumerang - Yazarkafe
Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

0
0
6 Şubat, 19:58