İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Gazeteleri Ev Dekorasyonunda Değerlendirin

Dekorasyon Fikirleri, Ev Dekorasyonu 9 Mayıs, 14:51'de eklendi

eski gazete duvar uygulama

Günü geçmiş gazeteleri değerlendirme vakti. Ev dekorasyonu gereçleri sadece yeni çıkan aksesuarları almak, farklı duvar kağıtları kaplamak ve alışılmış dizaynlardan ibaret değildir. Bu makalemizde gazetelerin değerlendirilebileceğini ve uçuk düşünceler çerçevesindebir ev dekorasyonu örneğini paylaşacağız.

Dekorasyonda başarıya ulaşmak ya da farkı bulmak için çuval dolusu para harcamaya gerek yoktur. Zevkinize güveniyorsanız ya da bu konuda bilgi sahibi kişilerden fikir alarakküçük bir bütçe ile farklı bir dekorasyon sahibi olabilirsiniz. Bu örneğimizde bahsedeceğimiz dekorasyon biçimi duvar uygulama olacak.

Malzemeler

Uygulama işlemi eski, günü geçmiş gazetelerden ve bunun uygulanması için duvar kağıdı yapıştırıcısı, dekopaj kağıtları, granül kahve, makas, fırça ve dekoratifleştirme adına şekilli kartonpiyerler.

Gazete Duvar Kağıdı İşlemi Uygulama

Malzemeleri hazırladıktan sonra işleme geçebilirsiniz. Gazete manşetleri yani büyük yazıları ayırdıktan sonra eskitilmiş bir göürünm kazandırmak için kahvemizi hazırlıyoruz ve fırça ile kahveyi gazete üzerine sürüyoruz. Daha sonra karıştırdığımız ve kıvama gelen yapıştırıcı yardımı ile kuruyan gazeteleri ister nizami isterse boşluk kalmayacak şekilde rastgele yapıştırma işlemine geçebilirsiniz. İşlem bittikten sonra gazete duvar kağıdının üzerine silikon yardımıyla kartonpiyer ya da renkli desenli kağıtları yapıştırabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Özellikle home ofis tarzı mekanlarda kullanılmakla birlikte genç odalarında da kullanılabilir. Ancak kullanım alanı tamamen kişinin iç dünyasının dışa vurumu neticesinde gelişeceği için istenilen yerde kullanabilirsiniz. Nitekim örnek ev dekorasyonu görsellerinde bu uygulama yatak odasına dahi kullanılmış.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dekoratif Işıklı Toplar

Dekoratif Işıklı Toplar

0
0
22 Mart, 17:58
Modern İskandinav Dekorasyon

Modern İskandinav Dekorasyon

0
0
9 Mart, 10:06
Bebeğime Özel

Bebeğime Özel

0
0
26 Şubat, 17:14
Mermer Modasına 5 Öneri

Mermer Modasına 5 Öneri

1
0
24 Şubat, 16:37
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14