İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

En Baba Koltuk Modelleri

Ev Dekorasyonu, Koltuk Takımları, Mobilya 18 Haziran, 17:58'de eklendi

21 Haziran Pazar, Babalar Günü. Çocukluğumuzun tek gerçek kahramanı olan babalarımızın yanında olacağımız, sevgimizi ve saygımızı bir kez daha ifade etme olanağı bulacağımız bu özel günü hepimiz bir şekilde kutlayacağız. Kimimiz tazecik çiçekler ile, kimimiz en sevdiği yemeklerle ya da özenle seçilmiş bir hediye ile onlara hayatın zorluklarına karşı her zaman ulu bir dağ gibi arkamızda durdukları için ne kadar minnettar olduğumuzu anlatacağız.

Babalar Günü’nde babanızı mutlu edecek olan, elbette sizin sevginiz ve ilginiz. Ama sevginizi ifade etmenin bir yolu olarak babanıza özel bir hediye de almak istiyorsanız size harika bir önerim var. Hayatı boyunca çalışıp didinen, sizi okutup hayata hazırlamak için gecesini gündüzüne katan bu süper kahramanı artık biraz rahat ettirmenin zamanı gelmedi mi?

Bugün, ailesi için çalışıp yorulan tüm babalar için seçtiğim birbirinden şık koltuk modellerini sizlerle paylaşmak istedim. Dekorasyona önem verenler için şık tekli koltuklar, akşamları koltuğuna kurulup en sevdiği diziyi izleyenler, kumandayı hiç kimseye kaptırmayanlar için TV koltukları, ne kadar yorgun olsa da kitabını elinden düşürmeyenler için sallanan koltuklar, şöyle güzel bir masaj yapan olsa diyenler için konforlu baba koltukları… Dilediğinizi seçin, bu özel günde babanızı rahat ettirin.

  

  

  

  

  

  

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Kendin Yap

Kendin Yap

0
0
6 Şubat, 23:58
Mobilya Terimleri

Mobilya Terimleri

0
0
10 Aralık, 10:06