İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Duvarda Seramik Esintisi

Dekorasyon Fikirleri 9 Temmuz, 09:43'de eklendi

Duvar dekorasyonu konusunu ele aldığımız zaman bir çok alternatif ile karşılaşmaktayız ki en yaygın örneği farklı bir renge boyamak ya da duvar kağıdı kaplamak olmuştur.

İmkan dahilinde ise genellikle evlerde ünite arkalarına tercih edilen ve daha çok işyerlerinde kullanılan materyal ise duvar panelleri ve taş duvar efekti olmmuştur. Tuğla efekti, eski taş efekti ve beton efekti gibi uygulamak duvar delkorasyonlarında boy göstermiştir.

Ekonomik çözüm üretme anlamında ise elimizdeki imknalardan yararlanarak, çini tabakları kullanarak duvarları ayrıca dekore etme imkanı bulmuşuz ve hatta gazeteleri duvar dekorasyonunda bile kullanmışızdır.

Şimdilerde ise farklı farklı materyaller ev dekorasyonuna ve mekan yerleşimine konu olmakta. Kimi zaman eski bir bisiklet duvarı süslerken, kimi zamanda ahşap bütünüyle duvarları sarmakta. Ancak başlığımızda belirttiğimiz gibi bu kez oldukça farklı ancak bir o kadar da muazzam görüntüler sunuyor.

Sermaik el yapımı malzemenin duvara kaplanması sonucu elde edilen bu duvar dekorasyonu uygulamasında hem zengin hem de bambaşka bir sonuç elde edbiliyorsunuz.

Bu çalışmayı yürüten bazı firmalar var ancak Bursa da Neoseramik firması bu noktada mihmandar diyebiliriz. Son çalışmasını Safa Mobilya Nilüfer mağazasında yapan firma parlak siyah duvar seramik modellemesi ile mükemmel bir iş çıkarmış. Siz de artık çok yaygın olan taş duvar dekoru yerine farklı bir materyal kullanmak istiyorsanız seramik etkisini değerlendirebilirsiniz. Ancak evde kullanımında fiyatsal manada çok cazip olacağını düşünmüyorum.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dekoratif Işıklı Toplar

Dekoratif Işıklı Toplar

0
0
22 Mart, 17:58
Modern İskandinav Dekorasyon

Modern İskandinav Dekorasyon

0
0
9 Mart, 10:06
Bebeğime Özel

Bebeğime Özel

0
0
26 Şubat, 17:14
Mermer Modasına 5 Öneri

Mermer Modasına 5 Öneri

1
0
24 Şubat, 16:37
Golden Rose havası

Golden Rose havası

0
0
8 Şubat, 02:04