İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Duvar Sticker Modelleri

Dekorasyon Fikirleri, Ev Dekorasyonu 26 Ocak, 18:48'de eklendi

Dekorasyonda mekansal renklendirme açısından duvar kağıtları kullanımı ve duvar rengi seçimi oldukça önem arz eden bir olgu ancak duvar stickerları kullanımı etkisi de yadsınamaz güzellikte sonuçlar çıkartmaktadır. Özellikle düze renklerde boyama uygulandığı zaman duvar sticker modelleri mekanı hareketlendirme adına oldukça başarılıdır.

duvar sticker modeli

Özellikle çocuk ve bebek odası dekorasyonlarda daha iyi sonuçlar alabileceğiniz duvar stickerlarını, ciddi desenler kullanıldığında salon veya evin bir başka bölümlerinde de kullanabilirsiniz.

desenli stickerlar

Bu görselde olduğu gibi ortamın daha sevecen ve renkli olması için çiçek, böcek v.s. gibi stickerlardan yararlanabilirsiniz.

sticker modelleri

Tarzı yakalayan bir modelleme için tek renk kombinasyonlarında duvar stickerları oldukça işe yarar. Burada olduğu gibi iddialı bir çalışmayla gri tonlarına çiçek açmış ağaç deseni kıştan sıyrılmış ilkbaharı andırıyor.

hayvan sticker

Sadece motifli değil homeofis gibi mekanlarda hayvan desenli stşckerlar da kullanılabilmekte. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bu tarzda stickerlar salt zevkler yumağında değil gelenek görenek ve inançlara göre boyut kazanmakta.

hayvan desenli stickerlar

Bu görselde gördüğünüz durumsa iddialı ve cüretkar bir kombinasyon. Kırmızı dinamik bir koltuk ve asil bir kaplan sticker. Ofisinizde baskı kurmak istiyorsanız bu şekil gerçekten güçlü olacak.

salon sticker

Mekansal tamamlama adına da stickerlar sizin kreatif duygularınızla şekillenir. Bu sizin hayal gücünüze ve görsel resminize kalmış ancak öyle çalışmalar var ki mükemmel sonuçlar çıkıyor ortaya.

baykuş sticker

Örneğin bu görseldeki kapıdan sarkan dallarda tutunan baykuş mükemmel bir prezentasyon. Tabi kırmızı çerçeve ve pervazların kullanımında diyecek yok çok şık bir ortam oluşturulmuş.

Ayrıca yerli ve yabancı birçok firma duvar sticker konusunda kişiye özel tasarımlar uygulamakta. Hayal gücünüze güveniyor ve farklı olmak istiyorsanız size özel stickerlar oluşturabilmeniz mümkün. Hatta firmalar bu konuda kataloglarında size olabildiğne alternatif sunmakta.

Bu konuda size yardımcı olabilecek bazı adresler şöyle; www.studionommo.com , www.evgraffiti.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dekoratif Işıklı Toplar

Dekoratif Işıklı Toplar

0
0
22 Mart, 17:58
Modern İskandinav Dekorasyon

Modern İskandinav Dekorasyon

0
0
9 Mart, 10:06
Bebeğime Özel

Bebeğime Özel

0
0
26 Şubat, 17:14
Mermer Modasına 5 Öneri

Mermer Modasına 5 Öneri

1
0
24 Şubat, 16:37
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14