İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Duvar Rengi Kararsızlığı

Manşet, Uzmana Sor 16 Mart, 16:55'de eklendi

Selamlar; Oturma odama Mürdüm renginde köşe bir koltuk takımı aldım.(koyu değil) Duvar rengim Fildişi.!!  Koltuk takımım henüz gelmedi ve ben duvar rengimi kırık beyaz tonunda değiştirmek veya fildişi renginde devam etmek konusunda çok kararsız kaldım. Sizce Mürdüm rengi koltuklarım ile sizce hangi renk duvar boyasını kullanırsam daha güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirim. ( veya siz farklı olarak ne tavsiye edersiniz?) İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.!

Sibel K.

Sibel hanım güzel dilekleriniz web sitemize güç kattı çok teşekkür ediyoruz. Renk konusunda karar vermek her zaman zor olmuştur öncelikle bunun olağan olduğunun bilincine varıp stresten uzak bir şekilde karar vermek en önemli argümanımız olacaktır. Merkez renginizi belirtmişsiniz biz de yorumlarken bunu baz alarak çıkarımda bulunmaya gayret göstereceğiz.

Mürdüm renginde bir koltuk takımında duvar rengini benzer bir rengin farklı tonunu yapmak bazen doğru sonuç vermeyebilir. Dekorasyonda modellemelerin yerini bulması için zıt renkleri kombine etmek doğru sonuca gitmede bize yardımcı olan etmenlerdendir.

mürdüm dekorasyon

Özellikle gri tonlarında ve yeşil tonlarında monokrom oluşturmak sonuca ulaşmada daha etkili olmakta ancak mürdüm renginde bunu uygulamak kaçınılmaz olumsuz sonuçlara varmamıza neden olabilmektedir.

Benim tavsiyem koltuk renginde mürümü tercih ettiyseniz duvar rengini daha iteliyici bir renk seçmenizde. Gri tonlarından biriniş değerlendirin derim ancak kesinlikle belirtmeliyim ki öncelikle ve herzaman kendi kararlarınızı verin ve tercihlerinizi yaparken zevklerinizi dikkate alın.

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Gizem 12 Nisan 2018

Merhabalar
Çok güzel bilgiler vererek aydınlatıyorsunuz insanları ne kadar hoş :) Benim de bir kaç sorum olacaktı. Ahşap ve siyah renginde hem tv ünitesi hem konsol aldım bu renklere uygun olarak koltuk takımının renklerine bir türlü karar veremiyorum. Doğal olarak halı ve perde renklerinde de kafam çok karışıyor.Salonum Hem ferah hem spor hem de asil dursun istiyorum çok şey istediğimin farkındayım ama mümkünse neden olmasın:) önerebileceğiniz tamamlayıcı renkler,aksesuar renkleri, vs verebileceğiniz her türlü şeye açığım. Şimdiden teşekkür ediyorum..

Editör 20 Nisan 2018

Öncelikle güzel düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız adına size teşekkür ediyoruz, varolunuz.
Mobilyanız ahşap ve siyah renk kombinlerinde.
Koltuk takımınızı ahşap ayaklı, ya da siyah renk kullanılan bir ayak modelinde tercih edebilirsiniz.
Kumaş seçiminde gri tonlarını ya da yeşil ve bej tonlarından yararlanabilirsiniz.
Aksesuarda siyah biblolar ve antik figürler konsolunuza yakışacaktır.

Elif ak 30 Nisan 2018

Kahverengi mutfağa hangi renk duvar boyası gider acaba

Editör 01 Mayıs 2018

Gri tonları veya toprak tonları.

Hatice yıldız 29 Ağustos 2018

Merhaba. Düğünüme az bi zaman var ama henüz evimi hangi renge boyatmak konusunda kararsızım ? Salonuma chester koltuk düşünüyorum ama berjer olmayacak 3 adet büyük chester koyulucak ? Bunlar hangi renk olmalı tek bir renk olur mu yada ikisi ayni renk biri farklı …. Nasıl olucak bilmiyorum..
Yardımcı olun lütfen …

Hatice yıldız 29 Ağustos 2018

Küçük odamdada köşe takimi olucak ? Yine bunun rengi konusunda kararsizim kullanacağım kırlentler falan çok önemli benim için . son olarak salonum ve küçük odam için perde ve halim nasıl olmalı yardımcı olursaniz… 🌹🌹

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49