İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Dekorasyonda Seramik Zerafeti

Banyo-Tuvalet, Manşet 30 Ocak, 09:30'de eklendi

Mutfak ve banyoların vazgeçilmez dekorasyon ögesi olan karo seramik çeşitleri, evin farklı bölümlerinin dekorasyon çalışmaları için de tercih ediliyor. Trendlere yön veren özgün tasarımları ile dikkat çeken VitrA duvar ve yer karo seramikleri, yaşam alanlarınıza arzu ettiğiniz dokunuşu yapmanıza izin veriyor.

 Evin Her Köşesine Modern Bir Dokunuş

VitrA, geçmiş kültürlerin izlerini geleceğe yön veren özgün tasarımlarıyla harmanlıyor. Mutfak ve banyo serilerinin yanı sıra balkon, salon ve diğer yaşam alanları için kullanılabilecek seriler tasarlıyor. Yerlerde ve duvarlarda kullanılabilecek karo seramik modelleri de hazırlıyor. Farklı konseptlerde tasarlanan ürünler, kullandığınız her ortama arzu ettiğiniz hissi ve şıklığı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Zamansız tasarımları barındıran seriler, hiçbir zaman eskimeyecek modellerle dekorasyonunuzu zenginleştirmenizi sağlıyor.

 Banyonuza Modern Dokunuşlar

Doğal taş dokusuna sahip banyo seramikleri, banyonuza; modern, ferah ve sofistike bir hava kazandırmanıza yardım ediyor. Yüzyıllardan bu yana asaletin ve zenginliğin sembolü olan mermer dokusu, banyoların vazgeçilmez döşemelikleri arasında yer alıyor. İtalya’nın ünlü Calacatta mermeri, Calacatta serisine ilham veriyor. Lüks mermer çeşidinin doğal desenlerini özgün ve modern bir yorumla birleştiren VitrA, banyonuzun iç açıcı bir atmosfere kavuşmasını sağlıyor.

Sofistike dokunuşlardan hoşlananlar Urban Blue serisine yöneliyor. Blue Stone doğal taşının antrasit ve gri desenlerinden esinlenen seri, yine antrasit ve koyu griden oluşan iki farklı renk alternatifi ile banyolarınıza zengin bir hava katıyor.

VitrA, betonun yalın dokusunu banyolarına taşımak isteyenleri de düşünüyor. Acı kahve ve kemik gibi sıcak renk tonları kullanılarak yeniden yorumlanan soğuk beton dokusu, Ash and Burn serisi ile banyolarınızla buluşuyor. Tuğla ebat, altıgen karo çeşidi gibi farklı modelleri ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak tanıyor.

 Mutfaklarda Mutluluk Veren Sıcaklık

VitrA mutfak seramikleri, mutfakta geçirdiğiniz zamanı çok daha keyifli ve mutlu geçirmenizi sağlayacak tasarımları ile ön plana çıkıyor. Sıcaklığı katabilmek için doğallıktan beslenen seriler hazırlayan VitrA, doğal malzemelerin yalın dokularını koruyarak yeniden yorumluyor. İspanya’nın ihtişamı ile ünlü Emprador’dan ilham alarak tasarlanan Inside serisi, floral desenleri ve zengin dokusu ile mutfağa asil bir sıcaklık kazandırıyor. Gri, kum beji ve vizon alternatifler sunan seri, mermerin kendine has dokusunu barındırıyor.

Tuğla görünümünün sıcak dokusunu mutfağına taşımak isteyenler, Bricx serisini değerlendiriyor. Beyaz, gri, taba ve bej renkleri arasından seçim yapmanıza imkan tanıyan seri, mat dokulu yüzeyleri sayesinde mutfağınıza çağdaş ve modern bir hava kazandırıyor.

Betonun yalın güzelliği ile mutfağını zenginleştirmeyi hayal edenler ise seçimlerini kilin doğal sıcaklığı ile ısıtılmış Clay – Cement serisinden yana kullanıyor. Betonun soğuk dokusunu kilin sıcaklığı ile bir araya getiren seri, hibrit beton dokusuyla mutfağınıza yenilikçi ve modern bir hava katıyor. Clay – Cement serisinde; açık gri, gri, fildişi, taupe ve toprak tonları renk seçenekleri bulunuyor.

Farklı Yaşam Alanları için Yaratıcı Çözümler

VitrA, seramiğin modern ve şık dokusunu evinizin pek çok alanında değerlendirebileceğiniz karo seramik modelleri tasarlıyor. Dış mekanlardan salon ve odalarınıza dek dilediğiniz yerlerde kullanabileceğiniz modeller, pratik kullanımları ile de öne geçiyor. Ahşabın doğal dokusundan da seramiğin rahatlığından da vazgeçemeyenler, Aspenwood serisine bayılıyor. Ham ahşabın yalın dokusunu yeniden yorumlayan seri, kullanıldığı ortamlara hoş bir sıcaklık kazandırıyor. Antrasit, gri, bej, acı kahve ve kızıl gibi çok sayıda renk alternatifi bulabileceğiniz modeller, ahşabın doğal ve saf yansımalarını kusursuz bir şekilde sunuyor.

Minimal ve modern yorumları dekorasyonuna taşımak isteyenler, Versus serisinin zıtlıklardan beslenen desenlerine göz atmadan geçemiyor. Silver Fantasy mermerinin soğuk dokusunu taşıyan seri, doğal renk geçişleri ve yansımalarıyla kullanıldığı ortamı zenginleştiriyor. Gri, beyaz ve antrasit renk alternatifleri arasında seçim yapmanıza olanak tanıyor. Yalın dokusuyla öne çıkan Newcon serisi, doğal geçişlere sahip beton görünümü ile kullanıldığı ortama ferahlık katıyor. Antrasit, koyu gri, beyaz ve krem renk alternatifleri sunan seri, iç mekanlar kadar dış cephe için modern bir seçim oluyor. Zamansız görünümü ile ön plana çıkan Slatemix ise Ardesia taşının doğal dokusundan esintiler taşıyor. Antrasit, koyu gri ve multicolor alternatifleri sunan seri, kullanıldığı alanlara canlılık kazandırıyor.

Yaşam alanlarınıza zevkinizi yansıtmak istiyorsanız size en yakın VitrA mağazasını ziyaret edebilir, trendlere yön veren özgün ve zamansız tasarımlar içinden seçim yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55