İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Dekorasyonda Orta Sehpanın Kullanımı

Aksesuar 3 Şubat, 15:53'de eklendi

Gün boyunca salonumuzun , oturma grubumuzun tam ortasında yer alan orta sehpalar , mekan dekorasyonunun önemli bir parçası. Üstünde kumanda,cep telefonu,kitap,bardak altlığı vb. şeyleri barındıran orta sehpalarımızı nasıl daha dekoratif ve kullanışlı hale getiririz ?

Coffee-Table-Styling-5

Daha dekoratif bir hale getirmenin en kolay yollarından biri “TEPSİ” kullanmaktır. Mekanınıza uygun renk,malzeme ve dokuda bir tepsi daha düzenli olmanızı sağlayacaktır. Kullanacağınız tepsinin içine kumandalarınızı ,telefonunuzu, herhangi küçük bir dekorasyon objenizi hatta kitaplarınızı koyarak daha düzenli bir görünüm sağlamış olursunuz. Tepsinin size sağlayacağı diğer bir yarar ise sehpanızı kullanmak istediğiniz zaman sadece tepsiyi kaldırarak tüm malzemelerinizi sehpadan tek seferde kaldırmış olacaksınız.

Sehpanıza yerleştireceğiniz kitaplar dekoratif amaçla kullanılacağı zaman boy sıralamasına göre ,üst üste durmalıdır. Kitapseverler buna biraz kızabilir ama kitaplar artık oldukça dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Evinizin renklerine uygun kitaplar dekorasyonda güzel bir bütünlük sağlayacaktır çünkü renk bütünlüğü her zaman göze hoş gelir.

untitled-2 (533 x 800)

Kolayca kaldırıp bir anda masada boş yer açan “TEPSİ” fikri hoşunuza gitmediyse aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da tepsi yerine yüksekliği az olan sandık ve kutulardan faydalanabilirsiniz. Kalabalık objeleri kapaklı kutular ile kamufle etmek daha düzenli bir görünüm sağlayabilir.

Ahmet Rüstem Ekici

Yazarın diğer yazıları için; http://ahmetrustem.blogspot.com.tr/ adresine göz atabilirsiniz.

Konuk yazarımızın yazısı hakkında sizin düşünceleriniz neler? Siz de yazar olmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan formu doldurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Ahşap Lambalar

Ahşap Lambalar

0
0
9 Mart, 08:44
2016 Aksesuar modelleri

2016 Aksesuar modelleri

0
0
8 Kasım, 15:22
Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

0
0
24 Şubat, 12:20
Yemek Odası Aksesuar Seçimi

Yemek Odası Aksesuar Seçimi

0
0
25 Ekim, 14:03
Dekoratif Papağanlar

Dekoratif Papağanlar

0
0
22 Ekim, 18:52
Modern Dekorasyonda Zebra Perde

Modern Dekorasyonda Zebra Perde

0
0
30 Eylül, 17:32
Salon Dekorasyonu Aksesuar

Salon Dekorasyonu Aksesuar

0
0
7 Eylül, 11:48