İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Dekorasyon Fikirleri veren İnstagram Hesapları

Faydalı Bilgiler, Manşet 18 Şubat, 12:35'de eklendi

Sosyal Medya günümüzün en önemli reklam ve iletişim aracıyken İnstagram bu mecrada ençok rağbet gören platformların başında geliyor. Bizde bu yazımızda mikro takipçileriyle alanında başarılı dekorasyon konusunda paylaşım yapan hesapları derleyen Creatorden ekibinin yazısını paylaşıyoruz.

sahildekiev

sahildekiev’in hikayesi Ayşegül Erzincanoğlu’nun İstanbul’daki hayatını bırakarak eşi, köpeği ve iki kedisiyle birlikte Datça’ya yerleşmesiyle başlamış. Boş duvarları sevmeyen Instagrammer, tuval baskıların, rengârenk tabloların bir evi ev yapan detaylar olduğunu söylüyor. Ferah tasarımıyla insanın içini aydınlatan sahildekiev, farklı aydınlatmaları ve sıcacık detayları ile büyüleyici bir manzara sunuyor.

cafenohut

Aslen tam zamanlı mühendis olan Ayda, yıllarca cafe açma hayali kurup gerçekleştiremeyince nickname olarak kullandığı “nohut” ile birleştirerek kendi sanal cafesini kurmuş. İç mimari tasarımı, el sanatları ve ev yapımı yemeklere olan tutkusunu Instagram hesabına taşıyarak, “Kendin Yap” temalı tasarımlarını sunmaya başlamış. Son zamanlarda ise daha çok dikiş ve örgü paylaşımları yapıyor; motif ve desenlerin kumaşlara nasıl aktarıldığına dair takipçilerine ilham vererek ev dekorasyonu hakkında fikirler sunuyor.

sweetelishome

Ankara’da yaşayan Tuba, kendin yap projeleri, mobilyaların nasıl boyanacağına dair dekorasyon önerileri ve öncesi – sonrası dekoratif fikirleri ile Instagram’da takipçilerine ilham veriyor. Evim Dergisi için de projeler üreterek ev dekorasyonunda uygulanabilir çözümler sunuyor.

iskandinav.evim

Aslen Polonyalı olan Karolina Atalar, bundan 10 yıl önce bir Türk ile evlenerek Ankara’ya taşınmış. Kendisini “Gururlu Türk Vatandaşı” olarak tanımlayan Karolina’nın dünyalar güzeli 2 tane de kızı var. Yaşam alanlarımızdaki eşyaların, renklerin ve objelerin ruh halimize büyük etkisi olduğunu savunuyor. Bu yüzden de gösterişli Türk usulü ev dekorasyonuna alternatif geliştirerek, hem kendini İskandinavya’daymış gibi hissetmek hem de rahat ve huzurlu bir ortam oluşturmak için, sade, modern ve aynı zamanda sıcak ve samimi bir dekorasyon stili kullanmış. Çeşitli dekorasyon dergilerinde yazarken bir yandan da dekorasyon alanında marka elçisi olarak, influencer pazarlamanın Instagram’daki ilgi çeken seslerinden biri olmuş.

mlk.gvn

Sıcacık dekorasyon tarzına sahip olan Melike Güven’in özellikle sunum fikirlerine bayılacaksınız. Fotoğraflara bakarken kendinizi Alpler’deki bir dağ evinde, şömine başında sıcak çikolatanızı yudumluyormuş gibi huzurlu hissedebilirsiniz.

Kaynak: https://creatorden.com/dekorasyon-fikirleri-ile-insana-mutluluk-veren-instagram-hesaplari/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55