İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Chester Yemek Odası ve Aksesuar

Koltuk Takımları, Uzmana Sor 17 Şubat, 16:49'de eklendi

Soru: MERABALAR SALON İÇİN MOBİLYA ALDIK MOR BEYAZ CHESTER AMA HALI VE PERDE SEÇİMİNİ NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.BİRDE BEYAZ CHESTERI ÇOK BEĞENEMEDİM AMA YEMEK ODAMIZ DAHA GELMEDİ AKSESUAR SEÇİMİNDE NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM

Cevap: Almış olduğunuz ürünlerin fotoğraflarını bizimle paylaştınız bunun için teşekkür ediyoruz. Yemek oda takımınız oldukça güzel bir model, iyi bir seçim olmuş. Koltuklarınız da chester ve orjinal kapitone çektirme kullanılmış. Biraz maliyeti diğer chester takımlarına nazaran yüksek olsa da bu şekilde döşenmiş chester takımları daha güzel durmaktadır.

chester koltuk (2)

chester koltuk (3)

Koltuk renklerine gelecek olursak. YMO sandalye ve gövde renkleri ile tam kombine olmuş. Kullandığınız kırlentler de konsol ayna çerçevesine kombine olmuş. Diğer mor renginiz ise ortamı canlandırmış. Şimdilik sadece koltuklar durduğu için size biraz soluk geliyor. YMO’nız geldiğinde ve diğer aksesuarlarınızı dekore ettiğiniz de koltuklar da göze ısınacaktır. Aksesuarlar için varak kullanarak canlandırabilirsiniz.

chester koltuk (4)

Bizim tavsiyemiz konsol aynanızdaki gümüş rengini biblolarınıza uygulayın. Mevcut eskiden kalma testi ve biblolarınız var ise, mobilyacınızdan rica edin gümüş renk tonuna uygun olarak boyayın. Birliktelik katmak için kadehlerinizi de cam boyası ile beyaz renge boyayabilirsiniz. Herbirini kombine ettiğinizde güzel birşeyler çıkacak ortaya.

Güzel ihtişamlı bir halı yerine düz beyaz kilimlerce dokunmuş bir orjinal peçvörk mobilyanızı ve koltuğunuzu daha da ağırlaştırır ve akustik bir atmosfer oluşturur. Mobilyanızı vurgulamak için konsolunuza spot ışıklandırma vurabilirsiniz.

Daha klasik bir atmosfer elde etmek istiyorsanız varak aksesuarlarla varak bir avizeyi masa üzerinde kulanabilirsiniz. Hatta konsol kenarlarına duvara monta dekoratif  lambader kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

nuray gokalp saral 14 Ağustos 2017

content://media/external/file/48829 yari chester vizon rengi bordo koltuk aldum nasil bur perde seçimi yapmaliyim fotoğraf göndermeye çalıştım ancak yukardaki adres kopyalandi

Editör 19 Ağustos 2017

Nuray hanım benzer sorulara da belirttiğimiz gibi koltuk renklerinden bir rengi konu almanızda fayda vardır.

 
Bumerang - Yazarkafe
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Halı ve Perde Ahengi

Halı ve Perde Ahengi

0
0
2 Şubat, 08:23
Yemek Odası Koltuk Kombini

Yemek Odası Koltuk Kombini

0
0
30 Ocak, 23:11
Salonda Renk Tonlamaları

Salonda Renk Tonlamaları

0
0
29 Ocak, 18:18
Mutfak Perde Seçimi

Mutfak Perde Seçimi

0
0
25 Ağustos, 09:44